До суду надійшов позов щодо декларування Ситником земельної ділянки у Севастополі
- Подробиці
- Опубліковано 05.11.2018 19:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1655
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника щодо його Декларацій за 2015, 2016, 2017 роки.
Про це повідомляє «Судова влада України».
Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Директора НАБУ, яка виразилась у неподанні ним щорічних Декларацій за 2015, 2016, 2017 роки з достовірними відомостями про право власності на земельну ділянку у місті Севастополі. Також позивач просить зобов’язати відповідача – Директора НАБУ Артема Ситника вчинити дії з подання відповідних щорічних Декларацій з достовірними відомостями, в частині права власності на дану земельну ділянку.
Окрім цього, серед позовних вимог зазначено визнання протиправною бездіяльність відповідача, яка виразилась у неподанні ним щорічної Декларації за 2017 рік з достовірними відомостями про отримання ним та членом його сім’ї доходу у сумі 90 000 рублів 00 копійок. Водночас, позивач просить зобов’язати Директора НАБУ вчинити дії з подання даної інформації у Декларації за минулий рік.
Наразі судом розглядається питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.
Фото 112 Україна
Також з цієї категорії...

У столиці киянина судили за...
1 апр. 2018 г.

Столичний суд визначив покарання киянину...
3 нояб. 2018 г.

Оскарження призначення голови Морської адміністрації...
1 дек. 2021 г.
Набираючі популярність...

У Києві 11 постраждалих внаслідок...
4 мая 2025 г.

Поліція Києва спільно з СБУ...
6 мая 2025 г.

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.
Останні новини
09.05.2025 09:38
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.05.2025 08:42
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі