Судовий розгляд «мовного» питання за позовом до Мартинюка і Литвина перенесено

okrugniy sud

 

Окружний адміністративний суд м. Києва затягує розгляд справи за позовом народного депутата України від «БЮТ-Батьківщина» Юрія Одарченка до Адама Мартинюка та Володимира Литвина стосовно прийняття та підписання законопроекту «Про основні засади державної мовної політики».


Про це сьогодні заявив сам Одарченко після того, як рішенням суду розгляд даної справи був перенесений на 29 серпня, повідомляє byut.com.ua.

За словами Одарченка, головуючий суддя переніс слухання у справі для ознайомлення відповідачів – Литвина і Мартинюка з поданою заявою про збільшення позовних вимог.

«Суд не хоче приймати рішення по цьому питанню. Це очевидно з того, що саме суд направляє копії заяв про збільшення позовних вимог відповідачам, і в даному випадку суд не зробив цього вчасно» - вважає Одарченко.

Одарченко зазначає, що збільшення позовних вимог з його боку полягає у внесення пункту до позовної заяви про визнання підписання «мовного» закону головою ВРУ Володимиром Литвином протиправною дією. Це пов’язано з тим, що з моменту подання позовних вимог, 31 липня, до дати судового засідання, 15 серпня, голова Ради вже поставив свій підпис.

«Ми вимагаємо визнати дії Литвина, пов’язані з підписанням закону, протиправними, а також ми вимагаємо особистої присутності у суді першого заступника голови ВРУ Адама Мартинюка. Мартинюк має пояснити свої дії під час пленарного засідання 3 липня» - заявив Одарченко.

Представник позивача Дмитро Ільченко повідомив, що в разі визнання Окружним адміністративним судом м. Києва протиправними дій Литвина і Мартинюка, до суду за підписання завідомо неправомірного нормативного акту буде притягнуто Президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, що 31 липня народний депутат Юрій Одарченко подав до суду на керівництво Ради за «мовний» закон. Голову Верховної ради Володимира Литвина та першого заступника Ради Адама Мартинюка він звинуватив у порушеннях регламенту Ради під час внесення, реєстрації та голосування «мовного» законопроекту.

Одарченко висунув вимоги - у судовому порядку визнати прийняття даного нормативного акту незаконним. 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 грудня обговорив наступні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.