Особу, обвинувачену у вбивстві водія BlaBlaCar, засуджено до довічного позбавлення волі
- Подробиці
- Опубліковано 29.05.2019 18:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1513
У вівторок, 28 травня 2019 року, Києво-Святошинський районний суд Київської області оголосив обвинувальний вирок особі, обвинуваченій у справі про вбивство водія BlaBlaCar Тараса Познякова. Суд присяжних визнав особу винною у скоєнні умисного вбивства з метою наживи та засудив до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Нагадаємо, 4 квітня 2016 року Тарас Позняков на власному автомобілі «Audi A6» виїхав зі Львова до Києва з метою працевлаштування. По дорозі він погодився підвезти двох осіб, які представилися бійцями «Правого сектору». Однак, до міста Київ Тарас Позняков не доїхав, а зник разом з автомобілем. Наразі місцезнаходження чоловіка невідоме, а машину виявили у Києво-Святошинському районі.
Інтерпол оголосив у розшук підозрюваних у викраденні Тараса Познякова громадянина росії та ще одну особу.
Колишнього бійця «Правого сектора» було затримано та 5 серпня 2016 року Києво-Святошинський районний суд обрав йому міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою. У березні 2019 року в Києві в результаті вибуху в квартирі на проспекті Науки загинув громадянин росії, який розшукувався по справі про вбивство водія BlaBlaCar Тараса Познякова.
Суд у «Справі BlaBlaCar». Фото «Крапка»
Також з цієї категорії...

Позов Іванової до лідерів опозиційних...
12 сент. 2013 г.

Право на защиту существует только...
2 июл. 2014 г.

Справу судді Волкової, яка звільнила...
27 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі