Вирок стосовно Олени Зайцевої і Геннадія Дронова в частині призначеного покарання залишено без змін
- Подробиці
- Опубліковано 14.08.2019 19:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1726
14 серпня 2019 року колегія суддів, під головуванням судді Володимира Протасова, розглянула апеляційні скарги Олени Зайцевої, її захисника Юлії Плетньової та Сергія Перепелиці – захисника Геннадія Дронова, які були подані на вирок Київського районного суду міста Харкова, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
В апеляційних скаргах Олени Зайцевої і Юлії Плетньової ставилося питання про скасування вироку та пом’якшення покарання до 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки.
В апеляційній скарзі Сергія Перепелиці ставилося питання про скасування вироку районного суду, вважаючи провину Геннадія Дронова недоведеною.
Під час апеляційного розгляду заслухані доводи апелянтів та думки всіх сторін-учасників судового процесу.
За результатами апеляційного розгляду колегія суддів постановила ухвалу та проголосила її резолютивну частину.
Апеляційні скарги Олени Зайцевої і захисника Геннадія Дронова - Сергія Перепелиці, залишені без задоволення.
Апеляційна скарга захисника Юлії Плетньової в інтересах Олени Зайцевої задоволена частково.
У частині вирішення цивільних позовів змінено вирок районного суду. Виключено з вироку посилання суду про солідарне стягнення з Геннадія Дронова і Олени Зайцевої на користь потерпілих суми відшкодування моральної та матеріальної шкоди. Постановлено стягнути з них моральну і матеріальну шкоду в рівних частинах.
Нагадуємо, вироком Київського районного суду 26 лютого 2019 року Геннадія Дронова і Олену Зайцеву визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення за частиною третьою статті 286 КК України. Кожному з них призначено покарання – 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Задоволені цивільні позови потерпілих і визначено відшкодувати всім потерпілим майнову шкоду на загальну суму понад сім мільйонів гривень. Відшкодування вироком було призначено солідарно.
Кримінальну справу порушено за фактом трагічної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 18 жовтня 2017 року у місті Харкові на перехресті з вулицею Сумською. Після зіткнення автомобілів «Лексус» та «Фольксваген» загинули шестеро пішоходів, ще п’ятеро були травмовані.
З мотивами постановленої колегією суддів Харківського апеляційного суду ухвали можливо ознайомитись після складання її повного тексту, - 16 серпня 2019 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.
Єдиний унікальний номер справи №640/1664/18.
Фото court.gov.ua
Також з цієї категорії...

Захист Тимошенко готовий прийняти плівки...
17 апр. 2012 г.

Суд свідомо затягує справу адвоката...
18 янв. 2014 г.

ГПУ направила до суду 15...
4 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі