Суд продовжує допитувати свідків у справі за фактом притягнення завідомо невинних до кримінальної відповідальності за події, які відбувалися на Майдані в січні 2014 року
- Подробиці
- Опубліковано 29.11.2019 23:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1958
На 09.00 27 грудня 2019 року призначено наступне судове засідання у кримінальному провадженні за обвинувальним актом по обвинуваченню колишніх прокурора прокуратури м. Сум С. і слідчої слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П., обвинувачених за частиною другою статті 372 Кримінального кодексу України. В наступному судовому засіданні планується допитати останнього свідка. Головуючий суддя – Терещенко О.І., повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №591/983/16-к.
Для інформації: колишній прокурор прокуратури м. Сум С. обвинувачується в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28 січня 2014 року завідомо невинуватого К. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинив злочин, передбачений частиною другою статті 372 Кримінального кодексу України.
Колишня слідча слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області П. своїми умисними діями, які полягали у притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинного Т. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинила злочин, передбачений частиною другою статті 372 Кримінального кодексу України.
Фото court.gov.ua
Також з цієї категорії...

Бориспольский суд освободил извергов, избивших...
7 апр. 2015 г.

Печерський суд зобов'язав ГПУ відкрити...
19 июл. 2017 г.

Київський апеляційний адмінсуд підтримав Скочок...
22 янв. 2018 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Трамп запроваджує масштабну заборону на...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі