Позов Сергія Тарути до НАЗК - ОАСК відкрив провадження в адміністративній справі
- Подробиці
- Опубліковано 06.04.2020 20:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1661
Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Сергія Тарути до Національного агентства з питань запобігання корупції. Серед вимог вказаного позову - визнати незаконним та скасувати пункт 1 рішення НАЗК про результати перевірки декларації за 2016 рік, поданої Сергієм Тарутою, народним депутатом України, повідомляє прес-служба суду.
Крім того, позивач оскаржує рішення НАЗК, яким було затверджено обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією, та направлено результати перевірки декларації Сергія Тарути за 2016 рік до НАБУ.
Суд ухвалив розглядати вказаний позов за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи.
Сергій Тарута. Фото rudenko.kiev.ua
Також з цієї категорії...

Суд «під парасолею» засудив Юрія...
2 апр. 2016 г.

У середу відбудеться засідання Вищої...
13 сент. 2016 г.

Володимир Зеленський закликав Конституційний Суд...
11 июн. 2019 г.
Набираючі популярність...

На Заході говорять про ще...
24 апр. 2025 г.

Поліцейські встановлюють обставини стрілянини на...
24 апр. 2025 г.

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Останні новини
24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?24.04.2025 10:29
Збито 48 ракет та 64 ворожі БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі