Конституційний суд залишив недоторканість Президенту і суддям

ksu21 04 2012

 
Конституційний суд України визнав неконституційними норми законопроекту опозиції з приводу внесення змін до Конституції про те, щоб зняти недоторканність з Президента і суддів. А от норми законопроекту, які стосуються зняття депутатської недоторканності, служителі Феміди визнали конституційними. Про це йдеться у висновку КС, яке було оприлюднено 11 липня.


Відносно зняття недоторканності з Президента, Конституційний суд послався на свої попередні рішення по аналогічних за змістом законопроектах - від 27 червня 2000 року, 10 вересня 2008 та 1 квітня 2010.

У питанні зняття недоторканності з суддів служителі Феміди в своєму рішенні підкреслили, що їх недоторканність направлена на «забезпечення безперешкодного виконання суддями своїх професійних обов'язків».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.