До ОАСК надійшов позов щодо відбору керівника ДП «Укрспирт»
- Подробиці
- Опубліковано 01.07.2020 23:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2371

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, позивачем в якій зазначений Сергій Блескун, повідомляє прес-служба суду.
Серед вимог позову - визнати протиправною бездіяльність міністерства щодо неприйняття рішення про оголошення відбору керівника особливо важливого для економіки Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт». Також позивач просить суд зобов’язати Мінекономіки протягом 30 днів з моменту набрання законної сили рішенням у справі оголосити відбір на посаду керівника вказаного підприємства.
Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.05.2026 21:43
ВРП змінила територіальну підсудність судових справ трьох судів21.05.2026 14:55
Іран офіційно окреслив межі свого контролю в Ормузькій протоці21.05.2026 09:08
Збито та подавлено 109 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 травня


Коментарі