​ВРП відправила у відставку чотирьох суддів, у тому числі суддю Верховного Суду

На засіданні Вищої ради правосуддя 15 вересня 2020 року розглянуто матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку. Вища рада правосуддя вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:


Кушніра Ігоря Віталійовича – з посади судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;

Гошовського Георгія Миколайовича – з посади судді Закарпатського апеляційного суду;

Михалюка Олександра Павловича – з посади судді Баранівського районного суду Житомирської області;

Светлічного Юрія Валентиновича – з посади судді Господарського суду Харківської області.

Розгляд питання про звільнення Лященко Наталії Павлівни з посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у зв’язку з поданням заяви про відставку відкладено.

Загалом з початку 2020 року за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку, звільнилося 178 суддів. Протягом 2019 року у відставку звільнилося 132 судді, повідомляє «Судова влада України».

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.