​ВРП відправила у відставку чотирьох суддів, у тому числі суддю Верховного Суду

На засіданні Вищої ради правосуддя 15 вересня 2020 року розглянуто матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку. Вища рада правосуддя вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:


Кушніра Ігоря Віталійовича – з посади судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;

Гошовського Георгія Миколайовича – з посади судді Закарпатського апеляційного суду;

Михалюка Олександра Павловича – з посади судді Баранівського районного суду Житомирської області;

Светлічного Юрія Валентиновича – з посади судді Господарського суду Харківської області.

Розгляд питання про звільнення Лященко Наталії Павлівни з посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у зв’язку з поданням заяви про відставку відкладено.

Загалом з початку 2020 року за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку, звільнилося 178 суддів. Протягом 2019 року у відставку звільнилося 132 судді, повідомляє «Судова влада України».

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.