До Конституційного Суду надійшло звернення щодо земельної реформи
- Подробиці
- Опубліковано 06.11.2020 17:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4138

До Конституційного Суду України 6 листопада надійшло звернення аграрних асоціацій, профспілок, політичних об’єднань та громадських організацій щодо земельної реформи. Як зазначається у зверненні, земельна реформа має проводитись винятково на конституційних засадах і в конституційний спосіб. Дане звернення зареєстровано в Секретаріаті Конституційного Суду України, повідомляє прес-служба суду.
Нагадуємо, що наразі в Конституційному Суді України розглядається справа за конституційними поданнями 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року № 552-ІХ, окремих положень Земельного кодексу України зі змінами, внесеними вказаним законом, та 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року № 552-ІХ.
Зазначені справи Ухвалою Великої палати КСУ об’єднано в одне конституційне провадження.


Фото DW
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Іриною Узловою у воєнному зведенні за 29 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі