​В ОАСК зареєстровано 7 позовів щодо оскарження «карантину вихідного дня»

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано ще три позови, в яких позивачі просять скасувати встановлений Урядом «карантин вихідного дня». За останні два дні з такими вимогами до суду звернулась Луцька міська рада, КП «Тернопільська кінокомісія» та Тернопільська обласна громадська організація «Підприємці Галичини». Відповідачем у вказаних позовах виступає Кабінет Міністрів України, повідомляє прес-служба суду.


Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за вказаними адміністративними позовами.

Загалом з 12 листопада 2020 року до суду надійшло вже сім позовів, в яких повністю або частково оскаржується постанова Уряду від 11 листопада 2020 року про встановлення додаткових обмежень під час вихідних. Таким чином, кожен четвертий позов до Кабінету Міністрів України, що надійшов до суду за останні два тижні, стосується локдауну вихідного дня.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.