Верховний суд скасував перемогу Вірастюка на довиборах у Раду
- Подробиці
- Опубліковано 24.05.2021 12:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4791

23 травня Верховний Суд ухвалив постанову, якою визнав протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів на 87 окрузі. Про це повідомив адвокат Анатолій Попов, який представляє інтереси кандидата у депутати Олександра Шевченка, пише dilo.net.ua.
«Скасовано протокол ЦВК, яким встановлено результати голосування на проміжних виборах на виборчому округу № 87. Скасовано пункт один і пункт два постанови ЦВК, в якій вона визнала недійсним голосування на виборчих дільницях, на яких було втрачено голоси. Сподіваємося, що Велика Палата проявить свою принциповість, яка була продемонстрована 1 травня, та встановить законне рішення з врахуванням верховенства права з метою захисту прав виборців», - сказав адвокат.
Як відомо, 19 травня ЦВК знову визнала Вірастюка переможцем на місцевих виборах, визнавши недійсним голосування на виборчих дільницях, на яких було втрачено голоси.
Василь Вірастюк. Фото dilo.net.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.05.2026 11:20
Збито та подавлено балістичну ракету та 149 ворожих БпЛА05.05.2026 11:14
970 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.05.2026 21:32
Іранські безпілотники атакували танкер ОАЕ в Ормузькій протоціВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 5 травня


Коментарі