​До 10 років тюрми засудили 3-х громадян Туреччини, які намагалися провезти в Європу 38 кг героїну

У середу, 16 листопада 2016 року, Дніпровський райсуд столиці оголосив вирок трьом громадянам Турецької Республіки, які намагалися транзитом через Україну перевезти з Киргизії до Європи партію особливо небезпечних наркотиків. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


В ході слідчих дій, що були проведені у приміщеннях столичного ресторанно-розважального комплексу, де проживали іноземці, а також в автомобілі, який вони використовували, правоохоронці вилучили 109 згортків з порошкоподібною речовиною загальною масою 38 кг.

Згідно з висновками експертів, вилучена речовина містила особливо небезпечний наркотичний засіб – героїн.

Вироком суду, який підтримав позицію прокуратури міста Києва, трьох громадян Турецької Республіки, визнано винними у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України (Незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів в особливо великому розмірі) та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото partycentre.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.