​Талліннський адмінсуд визнав тест на антитіла достатньою підставою для отримання статусу перехворілого на ковід

Треш з зароблянням коштів на населенні, з залякуванням з порушенням прав громадян відбувається не лише в Україні, а й в Європі. Єдина відмінність від України, що суди в Європі все ж не підконтрольні владі і не є ручними. Так, Конституційний суд Іспанії визнав першим надзвичайний стан у цій країні, введений навесні минулого року, незаконним, а громадянам, яких незаконно штрафували, будуть повертати кошти.


Американські суди, на диво, ще мовчать, хоча свобода слова і права людини в США завжди були прерогативою цієї країни. Однак європейські вже приймають перші рішення, які вказують на перевищення урядами своїх повноважень.

Так, Талліннський адміністративний суд прийняв сьогодні два важливих рішення – по-перше, про те, що статус перехворілого на ковід може бути наданий на підставі довідки про наявність антитіл у крові, і, по-друге, про те, що обмеження терміну дії сертифікату на перехворілих на ковід 6 місяців необґрунтовано. Обидва рішення прийнято у порядку надання первинного захисту.

Суд вважає, що осіб, які можуть пред'явити довідку про наявність у крові антитіл, слід прирівняти до перехворілих та вакцинованих. Іншим, не менш важливим рішенням, ухваленим за паралельним розглядом, суд призупинив той пункт розпорядження уряду, згідно з яким термін дії сертифікату вакцинації для тих, хто перехворів, обмежується шістьма місяцями.

«Дані, надані Департаментом охорони здоров'я, переконливо свідчать про те, що ймовірність того, що людина, яка перехворіла на ковід, знову захворіє, у тому числі важко і потребуватиме госпіталізації, значно менша, ніж у вакцинованої людини», – йдеться у висновку суду.

«Суд вважав, що обмеження терміну дії статусу перехворілого 180 днями не відповідає ні науковим дослідженням, ні емпіричним даним, отриманим у нашій країні, і твердження відповідача, що вакциновані захищені краще за перехворіли, недоречні», - сказала адвокат Яаніка Рейлік-Бакхофф.

Раніше про перевагу природного, одержаного шляхом одужання від ковіда імунітету над штучним, набутим у результаті вакцинації, неодноразово писав портал «Об'єктив».

Наданий судом початковий захист діє до винесення остаточного вироку.

У судовому процесі щодо визнання тесту на антитіла позов подали 12 осіб та організацій, яких представляє присяжний адвокат Калєв Аллік (адвокатське бюро Koch & Partnerid) та адвокат Яаніка Рейлік-Бакхофф (адвокатське бюро Pallo&Partnerid).

У судовому процесі, пов'язаному зі скасуванням 180-денного терміну дії сертифікату вакцинації для перехворілих – 4 позивача, яких представляє Яаніка Рейлік-Бакхофф.

Фото objektiiv.eeКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Круглый стол проводился 2 ноября 2021. Мероприятие проходило в здании Конгресса США под непосредственной модерацией сенатора Джонсона

подробнее

Опрос

Як Ви сприйняли розслідування Bellingcat щодо вагнергейту?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.