​Вирок суду відносно колишньої судді Євпаторійського міського суду АР Крим, засудженої за державну зраду, залишено без змін

Відповідно до пред’явленого обвинувачення, Д., будучи громадянкою України, займаючи посаду судді Євпаторійського міського суду АР Крим, з метою становлення і зміцнення окупаційної влади та недопущення контролю української влади на півострові, упродовж березня – квітня 2014 року продовжила роботу у складі незаконного органу судової влади рф на території АР Крим на посаді так званих «громадян, які заміщають посади суддів судів, що діють на територіях Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя», внаслідок чого у подальшому, Указом рф №786 від 19.12.2014, була призначена на посаду судді так званого «Евпаторийского городского суда», чим надала допомогу представникам іноземної держави у переході судової системи України, яка діяла на території півострова Крим, на відправлення правосуддя відповідно до ст. 9 ч. 5 «Федерального Конституційного Закону» рф «Про прийняття в рф Республіки Крим та утворення в складі рф нових суб`єктів Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя» та на підставі законодавства іноземної держави – рф.


22 лютого 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника, який діє в інтересах обвинуваченої Д., на вирок Деснянського районного суду міста Києва від 20 жовтня 2023 року, яким Д. визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 («Державна зрада») Кримінального кодексу України (в редакції Законів № 1183-VII від 08.04.2014 року та № 1689-VII від 07.10.2014 року) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років з конфіскацією всього належного їй майна.

Початок строку відбування покарання Д. рахувати з моменту звернення вироку до виконання.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу, подану захисником в інтересах обвинуваченої Д., залишено без задоволення.

Вирок Деснянського районного суду міста Києва від 20 жовтня 2023 року залишено без змін.

Київський апеляційний суд

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.