​Штраф та конфіскація товару: суд виніс вирок обвинуваченому у справі БЕБ щодо продажу фальсифікованого алкоголю

Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області завершили досудове розслідування відносно жителя Київщини за продаж незаконно виготовленої алкогольної продукції. Наразі щодо нього суд виніс обвинувальний вирок, повідомляє прес служба БЕБ України.

Слідством встановлено, що чоловік організував реалізацію незаконно виготовлених горілчаних виробів без марок акцизного податку на території міста Переяслав.

За результатами обшуків співробітники БЕБ вилучили майже 1,5 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів. Продукція була розлита в пляшки, пакети та коробки типу Bag-in-Box під виглядом відомих брендів.

Фігуранту кримінального провадження було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Його вину у скоєному доведено у повному обсязі. Суд виніс вирок – штраф в розмірі шість тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Фото esbu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.