​Суд присяжних ухвалив вирок за умисне вбивство: довічне позбавлення волі з конфіскацією майна


Суд присяжних Бориспільського міськрайонного суду Київської області вперше ухвалив вирок, яким обвинувачених засуджено до найсуворішої міри покарання у виді довічного позбавлення волі.

23 липня 2024 року суд присяжних Бориспільського міськрайонного суду Київської області ухвалив вирок, яким визнав винними:

- громадянина Л. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 3, 6, 12 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство, викраденої людини, з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб), частиною 4 статті 187 (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), частиною 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобомвчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян), частиною 3 статті 146(Незаконне позбавлення волі або викрадення людини,вчинені організованою групою, або такі, що спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України;

- громадянина Р. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 3, 6, 12 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство, викраденої людини, з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб), частиною 4 статті 187 (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), частиною 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобомвчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян), частиною 3 статті 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини,вчинені організованою групою, або такі, що спричинили тяжкі наслідки), частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Згідно вироку, громадяни Л. та Р. вчинили умисне вбивство колишньої дружини Л., яку попередньо вони викрали та незаконно заволоділи її майном та транспортним засобом.

Обвинуваченим Л. та Р. призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Крім того, задоволено цивільний позов представника потерпілих про відшкодування матеріальних та моральних збитків, завданих злочином, та стягнуто, серед іншого, з обвинувачених матеріальну шкоду на користь малолітнього потерпілого в зв’язку із втратою годувальника щомісячно до досягнення дитиною вісімнадцяти років.

Вирок суду може бути оскаржений до Київського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення через Бориспільськийміськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скарги, в порядку визначеному КПК України.

З повним текстом вироку можна ознайомитися в ЄДРСР за № 359/3962/20

Бориспільський міськрайонний суд Київської області

Фото bpm.ko.court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі й військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 жовтня обговорили актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.