Тимошенко не будуть примусово доставляти до суду
- Подробиці
- Опубліковано 24.06.2012 20:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2660

Як повідомила прес-служба Держаної пенітенціарної служби України, Юлію Тимошенко не будуть примусово доставляти до суду у справі «Єдині енергетичні системи України», оскільки раніше вона написала заяву про відмову від участі у судовому процесі, посилаючись на висновок німецького професора К.М. Айнхойпля.
Директор клініки "Шаріте" раніше прибув до України на один день для написання висновку про можливість участі Ю. Тимошенко у судовому засіданні, хоча про такі рекомендації сама Ю. Тимошенко відповідним листом просила свого лікуючого лікаря Аннету Райсхауер.
У висновках німецькі медики радять відмовитися від транспортування Ю. Тимошенко з метою не зашкодити успішному процесу лікування. Вони також відмічають, що у наступні тижні здатність Ю. Тимошенко переносити навантаження значно покращиться.
Нагадаємо, німецькі медики наглядають та супроводжують процес реабілітації Ю. Тимошенко вже півтора місяці.
Відповідні документи (заява Ю. Тимошенко і висновок німецьких лікарів) будуть передані до суду.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.01.2026 15:44
Втрати окупантів у живій силі і техніці за 2025 рік01.01.2026 15:34
Збито та подавлено 176 ворожих БпЛА01.01.2026 15:26
1060 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 30 грудня


Коментарі