Ми – не раби. Раби – покірні, а ми - вільні
- Подробиці
- Опубліковано 21.11.2012 19:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6461
Той, хто стояв на Майдані, пам’ятає, скільки там було добра, любові і віри у справедливість та світле майбутнє.
Щоб не казали, але на Майдані люди стояли не за іуду Ющенка або Тимошенко. Люди стояли за свої родини, за майбутнє дітей, за справедливість. Проте, ще Бісмарк сказав, що революцію готують генії, втілюють фанатики, а її плодами користуються негідники. На жаль, Україна не стала виключенням. Плодами Помаранчевої революції скористались негідники, які здали інтереси народу в угоду бандитам заради помсти своїм політичним опонентам.
Та чи повинна чиясь зрада спиняти тих, хто усвідомив, що знищив у собі раба? Ні. Україна буде квітучою країною, оскільки народ вже одного разу довів, що бажає для себе кращої долі. Лишилось прибрати з дороги негідників. Але і тут українцям допомагає Господь. Він розставляє все на свої місця. І, можливо, ера януковичів потрібна була державі, щоб у політиці пропала сірість, а з’явилась чітка уява про «добре» і «недобре». Янукович, відкривши ящик Пандори і запустивши репресії, думав, що залякає людей. Проте, виявилось, навпаки. Спрацьовує ефект пружини, який у кінці-кінців виб’є щелепу донецькому бандитизму, що оселився у владі.
Тож гуртуймося, бо ми – вільні. Ми можемо постояти за себе і за свою країну. Тож вітаємо зі святом кожного українця, який убив у собі раба. З Днем Свободи Вас, любі українці. Слава Україні навіки!
«Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Росія продовжує реалізацію плану вторгнення...
24 мар. 2014 г.

У Новоазовську вбитий начальник Штабу...
4 июл. 2015 г.

Уночі у київському СІЗО помер...
20 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 420 цілей...
10 окт. 2025 г.

Рішення про присудження Нобелівської премії...
10 окт. 2025 г.
Останні новини
10.10.2025 20:36
«Три роки енергетичного терору росії проти України»10.10.2025 12:24
Збито та подавлено 420 цілей противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі