КГБ-ФСБ готували РФ до відновлення меж СССР

kgb lisodid

 
Декілька місяців тому я вже висловлював, частково, свою думку щодо підготовки подій сьогодення. Зараз хочу доповнити думки й показати, як співробітники колишнього КГБ СССР готувалися до відновлення СССР. До цього спонукала мене інформація, яка була випадково отримана. Я тримаю в голові схему подій, пов'язаних з двома майданами 2004 й 2014 рр., яка дозволяє мені коригувати її після отримання додаткової інформації.


Декілька днів тому знайомий, який служив солдатом у 1992 році (завершував службу) на Далекому Сході у ВМФ РФ. Після того, як я поділився думками про те, коли почалася підготовка до відновлення меж СССР, знайомий сказав, що офіцери, з якими він служив у 1992 році, запевняли солдат, що через деякий час війська РФ підуть на Україну. Це наштовхнуло мене на думку, що офіцери КГБ, ФСБ грали свою гру за спиною Єльцина й готували РФ до відновлення меж СССР.

Коротенько про головні моменти схеми подій.

Після підготовки Л.Кучмою взаємодії й співпраці України з НАТО ще у 1994 році почалась фаза активної підготовки. 1999 рік - вбивство В'ячеслава Чорновола. На мою думку, воно мало бути детонатором революційних подій. Це не спрацювало й далі почались події (обгрунтовані станом справ в Україні), пов'язані з серією гучних справ, таких як вбивство Г.Гонгадзе, касетним скандалом, продажем «кольчуг», знущанням міліції й чиновників над народом тощо. Намагання призначити з москви перших осіб у силових структурах, для чого використовувалися підстави, такі як знищення цивільного літака над Чорним морем під час спільних, українсько-російських навчань у Криму тощо. Національно-демократичний спектр партій й громадських організацій не без допомоги путіноїдів й «вчорашньої» агентури кремля правомірно підтримують хвилю незадоволень. Так прийшла перша революція 2004 року. Тоді кривавий сценарій не підтримав Л.Кучма. Прем'єр в.янукович наполягав на кривавому варіанті розвитку подій. Але у цей час добре спрацював штаб помаранчевої революції.

У 2005 році мені розповів колишній військовий диверсант, що колишніх випускників військових училищ у РФСР запрошують на випускні. До цього я такої інформації не отримував. 2008 рік війна РФ з Грузією, й невдовзі від Путіна прозвучала погроза, що такої країни, як Україна, не буде до 2015 року. У зв'язку з цим пригадалися чисельні програми РФ, починаючи, здається, з 1994 року про створення замкненого економічного циклу у РФ й створення залежності країн, колишніх сателітів від РФ. Окрім того, програми переозброєння війська, використання зашморгу за допомогою енергоносіїв, програми інформаційні, які мали на меті створення спільного бачення на історію, політику, використання новітніх розробок щодо впливу на свідомість груп людей за допомогою сучасних електронних приладів, в тому числі й через супутники. Для цього використовували розробки інституту мозку у РФ. Було й створення громадських організацій під національними прапорами + те, що вже всі знають з сучасних повідомлень - нищення системи національної безпеки, зомбування, психологічна підготовка до війни російського народу й формування образу України у світі, як країни неофашизму. Це дозволило підготувати підгрунтя в Україні й Росії до наступних дій, які ми бачимо сьогодні.

Побиття студентів так само підігріло людей. Згадаємо, хто віддавав команду. Думаю, слідство ГПУ дасть правдиву відповідь. В Україні події розгорталися так, як було потрібно Росії. Тому були незрозумілі вбивства міліції, побиття й вбивства громадських активістів й багато інших дій, які не вкладаються в іншу логіку розвитку подій.

Хочу додати, що «закон» ківалова - колесніченка так само мав на меті дестабілізувати ситуацію. Тому відміна цього закону у березні 2014 року була лише потрібна для обгрунтування наступних подій на Сході України.

Звичайно, відповідей на всі запитання ще немає, але зрозуміло, як на мене, чому РФ пішла проти всього світу й вдерлася у Крим, а сьогодні у східні області України. Перед цим я опублікував уривок з книги колишнього секретаря Й. Сталіна - Бориса Бажанова, як комуністична Росія готувала революцію в Німеччині. Вважаю за доцільне нагадати друзям про ідейне підгрунтя дій кремля, яке знаходиться, в тому числі, у книгах й промовах Олександра Дугіна. В цьому ми побачимо перспективу подальшого розвитку подій в Україні й світі. Уважно читайте Бажанова.

Ігор ЛІСОДІД, зі сторінки у ФейсбукКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

За минулу добу внаслідок обстрілів противника четверо військовослужбовців Об’єднаних сил зазнали поранень. Їм надано необхідну допомогу

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.