В зоні АТО українці розбили колону російської бронетехніки
- Подробиці
- Опубліковано 05.10.2014 17:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8098

У ніч з четверга на п’ятницю 3 жовтня по трасі Н21 в напрямку Красного Луча пройшла колона ворожої військової техніки у складі 13 танків, трьох БТР, шести САУ, восьми машин РСЗВ «Град», шести гармат Т-30 і п’яти бензовозів.
За інформацією джерела сайту informator.lg.ua в ЗСУ, для знешкодження та ліквідації бронетехніки діяла диверсійно-розвідувальна група. В результаті бою знищено близько 10 одиниць техніки супротивника.
Зазначається, що виконавши завдання, розвідгрупа ВСУ відійшла без втрат особового складу.
Колона могла бути черговим підкріпленням для наступу на донецький аеропорт.
Як повідомлялося раніше, в Макіївці була помічена колона військової техніки: близько двадцяти одиниць техніки та найманці, імовірно, перекинуті з РФ через захоплені ділянки кордону.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські землі25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі