Пане ПОРОШЕНКО, з Днем Конституції Вас, яка не влаштовує саме Вас

koustitutsiya poroshenko

 
Пане ПОРОШЕНКО!


З Днем Конституції Вас, яка не влаштовує саме Вас і олігархів! Але вона цілком влаштовує УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, а це, нагадую Вам, 46 млн.

Пан Порошенко, говорите «децентралізація»?

На сьогодні діюча стаття 119 Конституції України, що дає повноваження місцевим держадміністраціям на відповідній території, прописує їх, як СТАТИСТИЧНІ, а саме:

«Стаття 119. Місцеві державні адміністрації на відповідній території забезпечують:

1) виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади;

2) законність і правопорядок; додержання прав і свобод громадян;

3) виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх національно-культурного розвитку;

4) підготовку та виконання відповідних обласних і районних бюджетів;

5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;

6) взаємодію з органами місцевого самоврядування;

7) реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень».

Оця взаємодія з органами місцевого самоврядування прописана пп.6 п.1 ст.119 Конституції дає можливість для Вас, як Президента, мати законодавчу ініціативу від первинних суб’єктів ДЕРЖАВИ територіальних громад, чим ні Ви, ні «попєрєдніки» НІКОЛИ не користались і на власний (а іноді хворий) розум чи розсуд готували і подавали до ВРУ законопроекти, які не ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ блага для кожного ГРОМАДЯНИНА. Тобто ні Ви , ні всі інші до Вас не виконали жодного разу ст.119 Конституції, для того щоби мати зв’язок з тергромадами. А жили саме так, я к Ви і Ваша Конституційна комісія підготувала зміни : використовували місцеві адміністрації, як орган ,що тоталітарно координує ВСЕ... (пан Саакашвілі зараз яскраво це підтверджує, маючи повноваження статиста по беззаконню, влаштовує шоу, інші голови РДА і ОДА роблять те ж саме, але без шоу, вибудовуючи тоталітарну не конституційну вертикаль Президента).

То ж ви вирішили цей тоталітаризм узаконити через зміни Конституції , прибравши зв’язок з тергромадами, яким Ви ніколи не користались, на тоталітарні норми, якими жили всі «Президенти» до Вас і Вам подобаються? То ви ТОТАЛІТАРНУ централізацію називаєте «децентралізацією»?

З Днем Конституції УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ!

Римма Білоцерківська, facebook.comКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Учора під час ворожого обстрілу зазнав поранення та помер під час евакуації один наш герой. Ще троє наших мужніх оборонців отримали поранення

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.