НМПУ та НСЖУ вимагають від президента пояснити причини заборони в’їзду в Україну деяких іноземних журналістів
- Подробиці
- Опубліковано 17.09.2015 12:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2493
17 вересня 2015 року
НМПУ та НСЖУ вимагають від президента пояснити причини заборони в’їзду в Україну деяких іноземних журналістів
Відучора в Україні почав діяти санкційний список щодо в’їзду до країни людей, які були помічені в сепаратистських діях, а також їх прибічники серед посадовців РФ. Проте, у списку також опинилася низка журналістів відомих європейських медіа та один власник ЗМІ в Угорщині.
Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) та Національна спілка журналістів України (НСЖУ), які входять до Міжнародної федерації журналістів (МФЖ), вимагають від президента України Петра Порошенка надати роз’яснення щодо включення міжнародних журналістів до санкційного списку. Суспільство має знати – це традиційна неуважність та помилка в бюрократичній системі передачі інформації між високопосадовцями, чи направлена політика уряду проти «незручних» іноземних медійників.
З повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням: http://nmpu.org.ua/2015/09/nmpu-ta-nszhu-vymahayut-vid-prezydenta-poyasnyty-prychyny-zaborony-vjizdu-v-ukrajinu-deyakyh-inozemnyh-zhurnalistiv/.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
02.01.2026 10:54
Збито та подавлено 86 ворожих БпЛА02.01.2026 10:46
910 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 2 січня


Коментарі