Посол США: Ми чекаємо від ЦВК пояснення ситуації, яка склалася в Маріуполі і Красноармійську
- Подробиці
- Опубліковано 25.10.2015 19:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4861
«Ми чекаємо інформації від ЦВК щодо того, що сьогодні відбулося в Маріуполі. Ми всіляко вітаємо повідомлення, що надійшло від президента Порошенка про те, що повинно бути ретельне розслідування того, що сталося, і про його намір домогтися того, щоб маріупольці могли виконати своє право так само, як і всі громадяни України, а саме зробити свій власний демократичний вибір», - заявив він.
Посол також зазначив, що вибори в таких містах, як Слов'янськ, Маріуполь, Красноармійськ, це можливість України продемонструвати жителям всього Донбасу, що вони розглядаються як члени єдиної, демократичної сім'ї».
«Як я вже сказав, ми зараз чекаємо, щоб ЦВК визначилася з тим, що сталося і які будуть подальші дії. Ми покладаємося на серйозний міжнародний авторитет, який вже завоювала українська ЦВК», - резюмував він.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.02.2026 09:35
Збито та подавлено 16 ракет та 197 ворожих БпЛА12.02.2026 09:16
770 москалів подохло минулої доби на українській землі11.02.2026 09:41
Збито та подавлено 112 ворожих БпЛА11.02.2026 09:34
820 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий 24 Каналу Владислав Соловйов та військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан обговорили останні новини


Коментарі