Щодо ситуації на Житомирській кондитерській фабриці

gitomir reyderi1

 

Адвокат Сидір Кізін у Фейсбук прокоментував ситуацію навколо повернення рейдерів до Житомирської кондитерської фабрики: 


«Є маленька надія на мирне вирішення конфлікту:

1. Вдалося зібрати докупи «ворогуючі сторони».

2. Обласна державна адміністрація (Геннадій Дмитренко), Житомирська обласна рада (Володимир Ширма) , Житомирська міська рада (Олексій Ясюнецький) , керівництво обласної Національної поліції та СБУ, а також представники сторін конфлікту погодились, що спір треба терміново вирішити шляхом перемовин (мирової угоди тощо).

3. Житомирська Обласна Рада звернулась до голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе з вимогою не допустити силового протистояння та масових порушень громадського порядку у Житомирі через конфлікт навколо житомирської кондитерської фабрики.

4. Комісія з питань законності і правопорядку обласної ради створить робочу групу для постійного контролю за ситуацією.

5. Біля фабрики на ніч залишаються кілька автобусів зі спецпризначенцями з Києва для недопущення силового конфлікту».

gitomir reyderi2

Нижче «Конфлікти і закони» публікують звернення акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі» до керманичів силових структур – міністра МВС України Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе:

ЗВЕРНЕННЯ
акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі»

Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.
вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601
Голові Національної поліції України Хатії Деканоїдзе
вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601

Компанія Delta Capital SA (Дельта Кепітал С.А.)
Rue De L’athénée, 34,  Geneva, Switzerland, 1206
(вул. Дю Латені, буд. 34, Женева, Швейцарія, 1206)
Засіб зв’язку: +4122 979 25 25

в особі Ліщинського Юрія
Адреса для листування:
вул. Ніжинська, 29-г, кв. 64, м. Київ, 03058

Шановний Арсене Борисовичу, Хатіє!

Компанія Дельта Кепітал С.А. (Швейцарська Конфедерація) змушена звернутись до Вас для вжиття невідкладних та дієвих заходів для забезпечення безпеки життя та здоров'я акціонерів та працівників ЗАТ «Житомирські ласощі», цілісності майнового комплексу, належному кондитерській фабриці, який знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Щорса, буд. 67.

Ігноруючи міжнародні угоди про недопущення ліквідації іноземних інвестицій та використовуючи корумповану судову та правоохоронну системи України, іноземні інвестиції компанії Дельта Кепітал С.А. (95,07 % статутного капіталу) та все майно ЗАТ «Житомирські ласощі» у «рейдерський» спосіб було захоплено громадянином Російської Федерації Бойком Ігорем Ярославовичем.

Відповідно до Протоколу № 14 засідання обласної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств від 26.07.2010 року та протокольного рішення від 13.12.2013 року визнано, що в ситуації, яка склалася навколо ЗАТ «Житомирські ласощі», вбачаються ознаки «рейдерського» захоплення.

23 грудня 2015 року Вищий адміністративний суд України постановою, яка набрала законної сили з моменту проголошення, відновив у «рейдерський» спосіб припинене ЗАТ «Житомирські ласощі», повернув справжніх власників – акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі» до складу акціонерного товариства.

Суд довів, що усі дії Бойка І.Я. та його приспішників з числа посадових осіб низки державних органів є незаконними Тож зараз єдиними законними власниками фабрики ЗАТ «Житомирські ласощі» є іноземний інвестор Дельта Кепітал С.А. та акціонери – працівники фабрики.

На жаль Бойко І.Я. обрав злочинний шлях у відношенні відновлених акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі»: на територію фабрики 03 січня 2016 року ввірвався він, його посіпаки та так звані «тітушки», почали трощити майно фабрики, скидати цеглу та важкі предмети з даху, внаслідок чого працівник з черепно-мозковою травмою госпіталізований та прооперований; на в.о. голови правління ЗАТ «Житомирські ласощі» Рогаля О.К. був здійснений напад із застосуванням арматури з метою пошкодження голови.

Наразі на території знаходяться невідомі озброєні особи, які не допускають акціонерів та працівників на територію.

Акціонерам та працівникам фабрики погрожують їх життю та здоров'ю, їх рідним та близьким, деякі змушені покинути місто заради своєї безпеки, є підстави непокоїтися з приводу своїх власних помешкань. Влітку вночі з загрозою життю була пожежа в одного з позивачів у справі, в якій Вищий адміністративний суд України 23.12.2015 року поставив крапку в «рейдерському» захопленні Житомирської кондитерської фабрики.

Бойко І.Я. погрожує, що у випадку, якщо фабрика буде не його, він спалить територію фабрики.

Крім того, територія фабрики знаходиться в одній з центральних частин міста Житомира, пов'язаною з транспортним забезпеченням містян, в місці масового скупчення людей. Погром приміщень та систем життєзабезпечення може привести до відключення системи опалення, наслідком чого з урахуванням 20-градусного морозу може стати техногенна катастрофа.

Зважаючи на міжнародний імідж України щодо захисту іноземного інвестора у правовий спосіб, з урахуванням неможливості працювати близько 2000 працівникам фабрики, знищенням бюджетоутворюючого підприємства, недопущення кровопролиття, вимагаю негайно втрутитися в ситуацію та забезпечити порядок.

Заздалегідь вдячні за Вашу увагу,
Компанія «Delta Capital SA» (Дельта Кепітал С.А.) Ю. ЛіщинськийКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Учора внаслідок ворожих обстрілів один наш герой отримав поранення. За даними розвідки, було знищено трьох та поранено ще трьох окупантів

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.