ЗВЕРНЕННЯ до українського суспільства про неприпустимість внесення змін до Конституції України
- Подробиці
- Опубліковано 20.01.2016 21:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2156
Категоричне неприйняття змін до Конституції України в час зовнішньої агресії Російської Федерації і щонайменше, недієздатності вищих органів влади, випливає з того, що:
- РФ розпочала неоголошену війну з Україною і окупувала частину території суверенної України, а саме АР Крим, частини Донецької та Луганської областей. За цим фактом Російська Федерація Постановою Верховною Радою України від 27 січня 2015 р. визнана агресором.
- Так звані «мінські домовленості» порушують Конституцію і Закон України «Про міжнародні договори України» щодо забезпечення територіальної цілісності України.
- У відповідності до ст.157 Конституції України: «Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану». Фактично, на сході країни продовжується війна. Країна, суспільство реально знаходяться в надзвичайному стані і без формального визнання цих очевидних і кричущих фактів верхівкою влади.
Дії посадових осіб вищих органів влади України, які направлені на підрив конституційного ладу в такий час, ми кваліфікуємо як злочинні щодо країни і українського суспільства, що тягне за собою кримінальну відповідальність.
19 січня 2016 року
Олександр Сугоняко, народний депутат України 12 (1) скликання
В’ячеслав Білоус, народний депутат України 2 скликання
Олександр Нечипоренко, народний депутат України 12 (1) скликання
Також з цієї категорії...

Знай, народ Украины – мы,...
2 нояб. 2014 г.

Порошенко предложил ввести на Донбасс...
18 февр. 2015 г.

«Голубые» депутаты подписались под увольнением...
26 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Воєнний стан VS стан війни...
22 апр. 2025 г.

Чи хоче Трамп слабшого долара...
22 апр. 2025 г.

ХАМАС закликало до масових протестів...
22 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі