У Миколаєві проводиться ряд обшуків за вчинення низки тяжких злочинів
- Подробиці
- Опубліковано 29.08.2017 17:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1765

У вівторок, 29 серпня 2017 року, в Миколаєві прокуратурою Миколаївської області, слідчими та процесуальними керівниками військової прокуратури Південного регіону, Службою безпеки та Національною поліцією в області проводяться слідчі дії, зокрема ряд обшуків, в рамках розслідування кримінальних проваджень за фактами заволодіння бюджетними коштами, вимагання, рейдерства, погроз вбивством та вчинення інших тяжких злочинів.
Також до проведення вказаних заходів залучені працівники спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфи» та спецпідрозділу Нацполіції «КОРДу», а також співробітники правоохоронних органів інших областей. Узгодженість та злагодженість дій правоохоронців при проведенні зазначених заходів забезпечено завдяки прокурорам регіональної та військової прокуратур.
Дозвіл на проведення вказаних слідчих дій надано судом.
Більш детальна інформація щодо вказаних слідчих дій в рамках розслідування кримінальних проваджень буде надана по їх завершенню, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.06.2026 09:58
Збито та подавлено 102 ворожих БпЛА12.06.2026 09:46
1300 москалів подохло минулої доби на українській землі11.06.2026 17:54
Іран оголосив про закриття Ормузької протоки після ударів СШАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 12 червня


Коментарі