​СБУ не заперечила факт наявності у фсб архіву агента Порошенка

Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук нардеп Віталій Купрій: «Нещодавно отримав відповідь на свій депутатський запит до СБУ, у якому я просив перевірити дії президента Порошенка на предмет державної зради. Зокрема, я просив відкрити для цього кримінальне провадження за статтею 111 КК.

Нагадаю, що мова йде про справу агентів ФСБ, у якій на 87-89 сторінках за начебто підписом Порошенка написані заяви і зобов'язання не шкодити Російській Федерації.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=924934281006946&id=756642864502756

Що ще є в інших матеріалах цієї справи, поки що залишається загадкою, але поточні дії президента Порошенка, його дзвінки путіну, ведення з ним бізнесу, сприяння російському бізнесу в Україні, спроба реалізації плану путіна - Мінських домовленостей, тощо вказують на те, що він таки зрадник!

У своїй відповіді СБУ не заперечила факт наявності у фсб архіву агента Порошенка, не послалась на президентський імунітет, але все ж таки відмовилась реєструвати злочин.

Ну що ж, підемо шукати правди до суду», - написав Віталій Купрій.

Фото зі сторінки ФБ Віталія КупріяКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ночь прошла неспокойно – противник опять атаковал Украину ударными беспилотниками, а также зенитными управляемыми ракетами

детальніше

Опитування

Чи вистачає Вам сьогоднішніх статків на гідний рівень життя?

Конфлікти і закони © 2008-2023.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.