Відомий журналіст повідомив про цькування
- Подробиці
- Опубліковано 01.04.2018 11:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1541
Рівно за рік - 31 березня в Україні мають бути президентські вибори. Якими будуть перегони, я вже побачив. Десятки ботів упродовж доби ведуть активну дискредитацію сторінки сайту «Досьє» (див.скрін).
Як і мріяв Юрій Бірюков, ботоферма почала визначати ворогів народу. «Справжнім патріотам» пропонується виступити проти «ворога народу» - сторінки «Досьє». Мовляв, вона є антиукраїнською.
Усю цю маячню я сприймаю як розпалювання ненависті до інших. Влада переходить межу здорового глузду. Звинувачувати проект, який існує вже 12 років, у російській пропаганді вважаю звичайним цинізмом.
Я не хочу, щоб моєю країною керувала людина, яку оточують ті, хто сприймає людей із іншою точкою зору як ворогів і нацьковує на них інтернет-«тітушок».
Сергій Руденко, facebook.com
Фото from-ua.com
Також з цієї категорії...

У Харківському політехнічному інституті порушуються...
7 авг. 2012 г.

Оппозиционные молодежки объединяются в одну...
22 авг. 2013 г.

Бойцы АТО освободили от гопников-сепаратистов...
15 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 апр. 2025 г.

1180 кацапів подохло минулої доби...
19 апр. 2025 г.

Збито 33 ворожих БпЛА, 36...
19 апр. 2025 г.
Останні новини
19.04.2025 12:29
Про переговори у Парижі19.04.2025 11:48
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 18 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі