За минулу добу в зоні бойових дій зафіксовано 21 обстріл позицій ЗСУ - штаб ООС
- Подробиці
- Опубліковано 04.05.2018 11:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1340

Зведення прес-центру Об’єднаних сил станом на 7:00 4 травня 2018 року:
Упродовж минулої доби, 3 травня, та вночі поточної доби ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною. Бойові дії тривали переважно на Донецькому, Світлодарському та Маріупольському напрямках. Противник вкотре, не дотримуючись Мінських домовленостей, намагався послабити оборону наших підрозділів.
За минулу добу 21 раз, а вночі 4 травня 3 рази російсько-терористичні війська застосовували заборонену зброю поблизу населених пунктів:Світлодарськ, Луганське, Троїцьке, Причепілівка, Новотошківське, Зайцеве, Кримське, Кам’янка, Талаківка. У результаті ведення активної оборони наші підрозділи нанесли окупантам втрат. За даними розвідки - 2 вбитих та 3 поранених.
Під час бойових дій за минулу добу та станом на 7.00 ранку 04.05.2018 року українські військовослужбовці втрат не зазнали.
Фото ВВС
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі