​«Корупції - НІ! Конституції - ТАК!» Активісти РНС вимагали відновлення гарантованих Конституцією прав українців

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Києва закликали українців протистояти узурпації влади злочинцями і відновлювати права, гарантовані Конституцією України. Сьогодні, в День Конституції, вони вийшли на акцію «Корупції – НІ! Конституції – ТАК!» на Майдані Незалежності, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».


Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ наголосили, що сьогодні чи не кожне друге визначене в Конституції право українця порушується. У нас вже знищили право на нормальну освіту, медичні послуги, на працю і відпочинок. 25 квітня залишився поза увагою ЗМІ факт, коли новопризначений голова Конституційного суду заборонив проведення всеукраїнського референдуму.

«Сьогодні дійсно велике свято, але через стільки років після прийняття Конституції вона просто перетворилась в папірець, якому ніхто не слідує, в першу чергу – наші державні органи, вони використовують її, тільки коли їм вигідно, але вони забувають, що крім прав, вона ще також визначає їх обов’язки. Наше завдання – нагадати, що у них є ці обов’язки дотримуватись прав людей на гідне життя», - відзначив активіст Шевченківського району Руслан Петришин.

Активіст Андрій Подзега відзначив, що сьогодні Президент – гарант корупції, а не Конституції, і використовує її у власних цілях.


«Конституція говорить, що наша країна – президентсько-парламентська республіка. Насправді ситуація така, що Президент узурпує владу, силові відомства в його руках. На жаль, вони виконують його забаганки, а народ не чують. Чим довше ми знаходимось під цією владою, тим більше віддаляємось від реформаторської держави. Маємо донести до людей, наскільки важлива наша єдність, щоб протистояти злочинній владі», - заявив він.

Активіст Олег Кули впевнений, українці повинні об’єднатись, аби повернути Конституцію в дію.

«Нинішня влада вкрала нашу державу і Конституцію. Маємо дуже добре пам’ятати ст. 5 і 20 Конституції – що владою є народ, і ВРУ та інші органи не мають права при прийнятті нових законів звужувати наші свободи. Ми не повинні жалітись на кухнях на порушення цих прав, а вийти на вулиці і сказати «ні» цій владі і повернути Конституції до дії», - додав активіст Олег Кулик.

Фото прес-служби партії РНСКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин в своем интервью российским СМИ врал и вообще нес откровенную дичь про Украину

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.