Нетолерантності пост
- Подробиці
- Опубліковано 29.07.2018 11:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1230
Всім, хто вважає, що є таке явище - образа почуттів віруючих - не читати!
Коли на вершині піраміди державного управління облаштувалися люді, які за своїм світоглядом і мисленням знаходяться в минулому, а не дивляться в майбутнє - країні не вибратися з лайна.
Я ще можу зрозуміти простих людей, які просто бачать в церковних ритуалах щось, що допомагає їм жити в цьому складному світі, в буденному не надто радісному житті. І нічого не маю проти і навіть поважаю простих священиків, щиро віруючих і тих, які живуть одним життям зі своїми прихожанами десь у звичайному селі. Вони там працюють психотерапевтами, інколи носіями освіти і правил моралі, а інколи і організаторам простих людських радощів і свят для звичайних людей.
Інша справа - політики, топ чиновники і люди, які отримали сучасну освіту, мають доступ до наукових знань, до сучасних технологій, до інформаційних джерел.
Як для мене, всі ритуали ряджених мають однакову природу - а значіть, і їхні організатори і учасники по суті нічім не відрізняюся.
Те, що московська православна церква - пропагандистський інструмент впливу агресора і ворог України - сумніву немає. Але будь-яка релігія - це антигуманне, антилюдське, антицивілізаційне явище, час якого проходить. Православ'я будь-якого розливу - пережиток минулого. Як і будь-яка релігія і церква.
Думати, що якась хресна хода більш правильна - це як роздуми про те, який спосіб визову дощу кращій і більш правильний - принести в жертву ягня, чи вбити жабу.
Людство вже достатньо подорослішало, щоб розуміти, що якщо і був Задум створити Всесвіт, то він десь за межами Великого Вибуху. І вже точно мати таке роздуте відчуття особистої важливості, щоб вірити в те, що за твоїм життям особисто слідкує сам Творець - повна дурня.
Настав час кожному Громадянину Планети нести відповідальність за себе самому, без Бога. І без товстих бородатих дядьок в дивних вбраннях з позолотою, які вирішили, що вони є його представниками на землі і що водять сліпих і відсталих хрестовою ходою - не важливо якої релігії, якої конфесії, чи патріархату.
Час виповзти з колиски людства і попрощатися з дитинством хомо-сапіенса.
Сергій Гайдай, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Сергія Гайдая
Також з цієї категорії...

Голова НМПУ запропонував на конгресі...
4 июн. 2013 г.

У зоні АТО знищено велику...
23 авг. 2014 г.

Заява батальйону ОУН Коханівського, на...
22 мар. 2015 г.
Набираючі популярність...

Слишком хитрый или наивный
7 мар. 2025 г.

Подвійні стандарти українських реформаторів
17 мар. 2025 г.

Нафтовий котел Трампа
17 мар. 2025 г.
Останні новини
17.03.2025 20:27
Іран відповість на лист Трампа «через відповідні канали»17.03.2025 17:38
Європейський суд: хто винний в подіях 2 травня17.03.2025 15:33
Нафтовий котел Трампа17.03.2025 15:00
Подвійні стандарти українських реформаторів17.03.2025 09:51
1210 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 березня обговорили наступні теми:
Коментарі