​Озвірілий блазень, або Український Аніка-воїн

Ой, як дивно все складається: блазень, що у своєму 95 кварталі нещадно критикував януковича, шалено знущався з Порошенко, а у серіалі «Слуга народу» взагалі постріляв парламент, нині визвірився на двох жінок, хоч і порохоботок, але за те, що розказали йому, ким він є насправді.


Дивний, виходить, нині в Україні президент. Як гарцювати на сцені, знущатися з політиків, подекуди їх навіть принижуючи, то тоді у нього це називалось свободою слова, а от нині, коли він, випадково, вліз не у свої сані, виявляється, що самому бути об'єктом насмішок та вимог — не приємно, а тому усі слова, що направлені на критику, сприймаються погрозами.

Хто б подумав, що Зеленський отакий боягуз? Він же ж так вправно грав усі ролі, доводячи, що, як Голобородько, знає, як змінити країну, як послати МФВ, а, головне, - свідомий того, що мерзоту таки треба стріляти. І таки у своєму серіалі це і зробив.

А нині, чомусь, незадоволений тим, що народу не подобається, що він не лише не постріляв мерзоту, а ще й наплодив її більше, надуривши громадян в усьому: від обіцянок весняних посадок корупціонерів, до підтримки ФОП (про що було вказано у його ж програмі), а насправді — знищуючи цей прошарок підприємців. Ну то й що, що в програмі обіцяв рух до НАТО, що СБУ не буде займатись економічними злочинами, податки стануть простими та зрозумілими, а кнопкодавство - підставою для позбавлення мандату? Ну наобіцяв чесний закон про «імпічмент президенту», а внесли такий, що імпічмент став недосяжний. Ну і що? Так, обіцяв професійну армію та закон про відкликання депутатів, і? Та обіцяти, не означає одружуватись, а тим паче — виконувати. Та й януковичем доведено, що обіцяти — можна. А виконувати — не обов’язково. Це навіть було доведено в суді: Вищий адміністративний суд України відмовився визнати протиправною бездіяльність януковича, яка проявилася у невиконанні ним передвиборчих обіцянок. Тож і Голобородько-Зеленський нікому і нічого не винен.

Загалом, по факту з'ясувалось, що серіальний та квартальний образи Зеленського ніяк не пересікаються з Зеленським справжнім, який не лише не любить державу Україна та її народ, а ще й не проти здати національні інтереси країни, аби вгодити окупанту.

І от диво: беркутівця, що звинувачується у побитті людей на Майдані, відпускають, а жінок, які критикували Зеленського — залякують, маючи віру, що отакими діями нажахають і суспільство. Звісно, дурень — думкою багатіє. Так і Зеленський переконаний, що демонстрацією авторитаризму — затикатиме рота базіканням сам з собою з Тесли, або через ролики — переконає людей, що він — не ідіот.

Дивний, дивний нині в Україні президент. Хоробрий, коли від нього не вимагають хоробрості (і залякує чортів Бакановим), і з мокрими штанцями, коли треба захищати інтереси держави.

Але як людина, котра не любить українців, може їх захищати? Для Зеленського та його команди, яка, аби вислужитись (усе по візантійському сценарію, як у путіна), люди не ті, хто живе на вільних територіях, а інші — ті, хто на окупованих і підтримує окупанта. І тому саме їхні інтереси — в пріоритеті, а не тих, хто воює з окупантом, не тих, хто змушений був покинути свої домівки і тікати від агресора з Донбасу, і не тих, хто стоїть на захисті інтересів Україні.

Звісно, останні — не Коломойський з Ахметовим та Медвечуком, навіщо їхні інтереси враховувати? А от робити низькопробні шоу, на які, як переконані у Зеленського, люди будуть дивитись з роззявленим ротом, то тут — будь-ласка.

У Зеленського так і недотумкали, що люди бажають не просто посадок Порошенка чи його людей, люди хочуть законності і справедливості, якою від Зеленського і не пахне. Його Юзіки, з іншими гопніками, довели суспільству, що Зеленський привів до влади шантрапу, що впевнена: крали до нас, а ми тепер очолюємо потоки і СОБІ зробимо гарне та заможне майбутнє.

Знищення Карпат, підвищення криміногенної ситуації, втрата доходів від і так зав'язаній на корупції митниці. І все це — на тлі зубожіння населення, нахабності олігархів та розширення монополій без урахування інтересів громадян.

І, звісно, це призвело і до того не занадто високого рейтингу (хоча у Зеленського люблять говорити про 73%, та насправді, це - відсоток від тих, хто прийшов на вибори, а не всіх, хто має право голосу, і від цих відсотків ще відсотків 30% протестного електорату проти Порошенка). Тож, маючи насправді і так не занадто високий рейтинг, нині Зеленський почав відчувати ще й його зниження. Здавалося б: турбує рейтинг, то — виправляй ситуацію. Берись за олігархів та злодіїв у краватках. Позбався від ідіотів, схемщиків та аферистів, дослухайся до думки громадян, які якраз проти продажу землі у тому вигляді, у якому ти благословляєш. Але нічого подібного у Зеленського робити не збираються. Вони переконані, що на ріст рейтингу вплине залякування ЗМІ, затягування паску на горлі журналістів, а ще, як говорять плітки, заборона Фейсбуку, читаючи який, Зеленський впадає в депресію.

Ні, звісно, правильна позиція - боротись з головним болем за допомогою сокири чи гільйотини. Зате голова — точно не болітиме. Та й скаржитись — перестануть. Це ж так логічно. І ось такий підхід і обрали у Зеленського, і це на тлі заяв від представників окупанта, що вони встановлюють «кордон з Україною в межах Донецької області до початку конфлікту в Донбасі в 2014 році. Згідно з цим же рішенням, інша частина області називається «територія, тимчасово підконтрольна Україні». Тож постає питання: а кому Сивохо збирається пенсії за рахунок українців виплачувати? Територіям, які не платять до пенсійного фонду України, і при цьому мають ціни на комунальні послуги значно дешевші, аніж пенсіонери в Україні? У будь-якої нормальної і психічно здорової людини виникне запитання: а чи при здоровому глузді особа, яка таке пропонує? Адже тут лише два варіанти. Перший. Людина психічно хвора, і не розуміється ані на захисті інтересів країни, ані на тому, як наповнюється пенсійний фонд. Але є і другий варіант. І ось якщо розглядати його, то на думку спадає те, що пан Сивохо — свідомий своїх заяв, і, отримавши посаду у РНБО, працює на розвал держави, нанесення шкоди країні зсередини на користь ворогу. То, може, Баканов не там чортів шукає? Можливо, йому потрібно завітати до чорта Сивохи та поцікавитись - скільки власних коштів він передав бідуючим пенсіонерам на окупованих територіях, і з якого дива він переймається людьми там, але зовсім не переймається долями біженців з Донбасу, які є проукраїнськими? Чи біженці — не люди з позиції Сивохи? Чи українці — не люди, а лише ті є людьми, яких у тридцятих роках минулого століття росія завезла на Донбас і заселила в хати українців, яких вбила Голодомором?Так хай Сивохо чесно визнає (як Медведчук), що працює лише на країну агресора, а тому і захищає інтереси цієї країни. І Баканов нехай виявляє, який там інтерес і чи не осідає він десь у офшорах? А для Сивохо якраз можна запропонувати вивчити декілька статей кримінального кодексу, так, щоб у нього з'явилось або бажання терміново виїхати до Ростова, або — заткнути пельку, не лобіюючи інтереси країни-агресора.

Та, судячи з усього, інтереси країни в Україні цікавлять лише народ, який так і не зміг, навіть через революції та вибори, позбавитись від олігархату, який грабує країну та населення, і колаборантів, які готові передати Україну в колонію рашці. І Зеленського такий розклад — влаштовує. Він і надалі думає, що задурюючи серіалами людям голови, можна брехати та шкодити інтересам країні, а на ділі — закривати очі на її грабіж та ще й , незважаючи на шалений опір народу, таки продати землю та стратегічні об'єкти держави.

Так чиї інтереси пан Зеленський представляє? Він точно переконаний, що залякає суспільство, створюючи через контрольовані ним силові органи звинувачення порохоботок у вбивстві президента? Але, за логікою команди Зеленського, самого Зеленського та творців серіалу «Слуга народу» треба віддавати під суд, адже образ Голобородька, якого так нав'язують як президента, таки розстріляв Верховну Раду. Це — зафіксовано. Те, що подається як сон, нічім не відрізняється від патякання двох порохоботок, але чомусь налякало Зеленського.

А чого йому справді треба боятись - «Нормандського формату», коли Франція та Німеччина хочуть зняти з себе відповідальність за сам формат і кинути боягуза Зеленського в лапи російського ведмедя на ботоксі, котрий хоч і любить діток, але цілує інших градами та хімічної зброєю, як в Алеппо. Знають про це Меркель і Макрон? Знають. Адже інтереси путіна їм цікавіші за інтереси України. То, можливо, Зеленському час рейтинги рятувати не серіалами та приниженням суспільства і порохоботок обшуками, а поставити кожному в своїй команді, а також Меркель і Макрону лише одне запитання: в чому державний інтерес держави Україна?

А що таке «інтерес», Зеленський в курсі. Адже недаремно гроші від корпоративів в офшорах ховав. Тож доволі добре розуміється на «вигідно» «не вигідно». І хай підніме свою дупу і поцікавиться рішеннями та пропозиціями усього зброду з точки зору їхніх рішень для держави? Хай поцікавиться у Мілованова, яка вигода не Мілованову та його сестрі від схеми, а державі Україна. Хай попитає інших лобістів, у чому вигода для країни, а не їхніх спонсорів з-за кордону? Вистачить хоробрості стати на захист державних, а не приватних інтересів?

До сьогодні такої хоробрості у президента не спостерігалось. Його хоробрості вистачає лише на запис роликів та заплющення очей на діяльність Пристайко та переговорщика Єрмака, які працюють не в інтересах України. Він поклав на піаніно відносно скандалу з Юзіком. Проблем на митниці, кнопкодавства і, як розповідають депутати, яких вигнали — підкупом депутатів у ВР? Ще хтось вірить у доброго царя, який не знає, що роблять погані бояри? А, можливо, йому подобається стояти на чолі крадійкуватого загалу і насаджувати диктатуру, принижуючи і залякуючи суспільство обшуками у жінок, бо Аніка-воїн може воювати лише з жінками, будучи переконаним, що від такої діяльності йому нічого не загрожує. Так, усі Аніки-воїни, це особи, які є хвальками лише далеко від небезпеки. Та от в Україні не всі жінки такі вже безпорадні, як то думає Зеленський. Йому б почитати російську байку про Аніку-воїна, може порозумнішає?

Роксолана МАЙ, «Конфлікти і закони»

Фото з серіалу «Слуга народу»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За минулу добу втрат серед українських захисників не було. Наші воїни прицільним вогнем знищили двох окупантів та щонайменше двох поранили

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.