росія втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України
- Подробиці
- Опубліковано 19.02.2020 06:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2138

За розрахунками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, до 2022-2023 років ударні угруповання російської федерації будуть здатні проводити повноцінні стратегічні наступальні дії проти України без проведення мобілізації.
Про це в передачі «PRO Військо» заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, повідомляє прес-служба ГУР МО України.
За словами Вадима Скібіцького, сьогодні рф, як країна-агресор, основні зусилля спрямовує на модернізацію та оновлення саме наступального озброєння. Відбувається переоснащення ядерної компоненти. Ракетні системи «Тополь» будуть замінювати системами «Ярс». Триває розвиток нової ракетної системи «Cармат». Дальність ураження таких ракет досягає 12 тисяч кілометрів, що становить загрозу не лише для України, а й для всіх країн Європи.
Фото з мережі Інтернет
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.07.2026 22:13
Трамп закликає Нетаньягу вивести війська з Сирії та Лівану14.07.2026 21:28
Двоє шахраїв ошукали літніх киян на понад 8 мільйонів гривень14.07.2026 10:59
Збито та подавлено 7 ракет та 108 ворожих БпЛА14.07.2026 09:13
1120 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 липня


Коментарі