Ганна Гомонай зіграє роль Лесі Українки
- Подробиці
- Опубліковано 06.09.2023 18:29
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 10111
Знана українська телеведуча Ганна Гомонай зіграє роль Лесі Українки в інноваційному проєкті «Віртуальний друг 2.0», який реалізовує Міжнародний фонд Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у пресслужбі Міжнародний фонд Івана Франка.
Організатори проєкту поділилися своїм захопленням від результатів співпраці з Ганною Гомонай і вірять, що її талант і харизма дозволять передати глибину й багатогранність постаті та неперевершену атмосферу епохи Лесі Українки.
«Віртуальний друг» у Телеграмі – це місце, де молодь зможе звертатися за порадами, спираючись на мудрість і досвід не лише Івана Франка, але й Лесі Українки. Завдяки поєднанню мультимедійного контенту, психологічних порад і культурної спадщини підлітки отримають унікальний ресурс для самодопомоги та саморефлексії.
Проєкт Міжнародного фонду Івана Франка у Телеграмі «Віртуальний друг» обіцяє стати важливим кроком для психологічної підтримки української молоді, особливо в умовах сучасних викликів. А також допоможе молодому поколінню розібратися у своїх переживаннях, викликаючи емпатію, та розвивати критичне мислення. Презентація оновленого проєкту відбудеться цієї осені, де Ганна Гомонай особисто представить нову версію «Віртуального друга 2.0».
Нагадаємо, роль Івана Франка у проєкті виконав актор Станіслав Кириллов, який зараз захищає Україну від російських загарбників.
Ганна Гомонай. Фото frankoprize.com.ua
Також з цієї категорії...

Кличко вимагає оголосити загальну мобілізацію
1 мар. 2014 г.

Бойцы АТО освободили от гопников-сепаратистов...
15 мая 2014 г.

В СНБО заговорили о прямом...
12 нояб. 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
24 июн. 2025 г.

1200 москалів подохло минулої доби...
24 июн. 2025 г.

Знешкоджено 78 ворожих БпЛА
24 июн. 2025 г.
Останні новини
24.06.2025 12:03
Знешкоджено 78 ворожих БпЛА24.06.2025 11:58
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 червня обговорили наступні теми:
Коментарі