​Голодомори та геноцид українського народу


Роковини Голодомору 32-33 років. Дев'яносто років тому Сталін та СРСР запустили, як і сьогодні путін, знищення української нації. І якщо сьогодні нас вбивають війною, то тоді знищували голодом.

Хоча це був не єдиний голодомор. Потім було ще два. І всі вони були направлені на винищення українців та українства. Сьогодні ж відкритий геноцид українського народу проводить і путін. На знищення.

Однак, якщо піднімати питання геноциду українського народу, треба констатувати, що якщо при розвалі СРСР нас було 52 мільйони, то навіть до початку війни у 2014 році стало вже 42 мільйони. Отже, всі ці тридцять років комуністи, котрі не були відірвані від влади, продовжували стратегію колоніального СРСР по знищенню нації українців.

І нині, коли мінімальна зарплата і мінімальна пенсія такі, на які неможливо жити, коли навіть люди, що працюють, нездатні забезпечити собі життя і майбутнє, коли ліки вартують шалених коштів і громадяни нездатні їх придбати, а лише певна частка осіб - чиновників, депутатів, суддів, прокурорів, митників, податківців, правоохоронців може забезпечувати собі якісне життя, це — теж геноцид населення.

І коли сьогодні, під час війни, всі перераховані працюють не в інтересах України, коли розкрадають країну через тендери, голосують законопроекти, що направлені проти народу України, відверто визнають, що йшли на сепаратні переговори з окупантом, то постає питання: а що, коли Зеленський сказав: «я ваш вирок», він мав на увазі народ України?

Щоб не повторювалось голодоморів і геноциду нації, потрібно, аби при владі були державники, що працюють в інтересах країни. Аби в державі функціонувала етика суспільних відносин, за Аристотелем, як система моральних зобов'язань по відношенню до суспільства та обмежень до себе. Нині ж владу захопили ті, хто вважає, що обмежувати треба народ, а моральних зобов’язань взагалі непотрібно.

І саме ця більшовицько-комуністична система, котру спочатку комуністи прикрили ковдрою демократії, а сьогодні зелені більшовики вже її стягнули, відверто працюючи проти українського народу, продовжує геноцид і допомагає путіну зсередини.

Саме тому українцям, аби вижити як нації, аби зберегти країну і надра, потрібно протистояти замаскованим комуністо-більшовикам, котрі співробітничають з окупантом - російською федерацією, і продовжують геноцид.

Тож, аби не повторювалось голодоморів, щоб вистояла і відродилась нація, українці повинні стати реальною українською республікою, де кожен українець, незалежно від національності, може втілити свою мрію і реалізуватись. А для цього нам необхідні при владі ті, хто не ставитиме інтереси власної кишені вище інтересів країни.

Оксана КОТОМКІНА, Конфлікти і закони

Фото lpnu.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.