​Ворог шукає слабкості у протиракетній обороні


Недоімперія вчинила нову зухвалу ракетну атаку на Київ: у робочий час, швидкісними ракетами, з короткої відстані, щоб людям не було часу добігти до сховищ.

І у нас, і у них повідомляється, що це були дві псевдобалістичні ракети «Циркон». Нагадаю, що це практично теж саме, що і «Кинджал», але запускається не з літака, а з корабельних пускових установок. Тобто, час прильоту з Чорного моря — лічені хвилини, тому й оголошення повітряної тривоги не спрацювало.

«Цирконами» намагалися знищити наші ЗРК «Петріот». Ворог знає, де у столиці розташовані позиції цього ЗРК, бо вже атакував їх декілька разів. Чемоданний фюрерок навіть похвалявся, що знищено шість установок «Петріота». П'ятьма ракетами «Кинджал» — путін навіть рахує як колишній завклубом.

За нашою офіційною інфою, обидві ворожі ракети знищено. Хоча я особисто зафіксував один потужний наземний вибух.

До речі, «Петріот» вже продемонстрував чудові результати по специфічному критерію зенітників: він здатен захистити сам себе. Якщо, звісно, знаходиться у бойовому, а не транспортному положенні. На відміну від розрекламованого на весь світ російського ЗРК С-400 «Триумф», який нам вже вдавалося знищувати навіть крилатими ракетами.

А ще пробігає інфа - нібито у ракетній атаці на Київ використовувалися ракети «Онікс» з протикорабельного комплексу «Бастіон», які розташовані у Криму. Маю сумнів, бо щоб вони долетіли до столиці, їх треба було серйозно модернізувати. Але якщо так, тоді це були бойові випробування. Подивимося, чи буде ще якась достовірна інформація з цього приводу.

Так чи інакше, але чергова ворожа ракетна атака виявилася невдалою. Ворог прозвітував, що нібито знищено «центр прийняття рішень СБУ». Насправді уламки збитих ракет зруйнували спортивній та актовий зали Академії художньо-прикладного мистецтва, а також пошкодили ще декілька будинків.

Безсумнівним залишається факт, що від блюзнірського «звільнення братнього українського народу від бандерівців» недоімперія відкрито перейшла до знищення України — знищення українців і нашого економічного потенціалу. За певними ознаками, зараз розпочинається остання спроба перетворити Україну на територію, непридатну для цивілізованого життя.

Тобто, ворог вже не вірить, що здатен перемогти, а, тим більше, захопити нас. Тому буде займатися неприхованим терором проти мирного населення. Під вкрай серйозне занепокоєння тих, хто обіцяв нам необхідну і своєчасну підтримку у цій війні.

Олександр Кочетков, facebook.com

Зруйновані будівлі Академії художньо-прикладного мистецтва. Фото зі сторінки ФБ Олександра КочетковаКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.