​Зрадники українських медиків!!!


06 червня 2024 року у Верховній Раді для української медицини сталася надзвичайна подія. Слуги Зеленського спільно з колишніми ОПЗЖистами за підтримки олігархічних груп проголосували «за» побудову «русскава міра» для українських лікарів. При чому в усіх розуміннях цього ворожого наративу.

Як у них завжди буває, на публіку «під благим наміром» і «фейковою» європейською обгорткою Шмигаль (ініціатор Кабмін) спільно з Ляшком (розробник МОЗ) та Радуцьким (куратор, лобіст і супроводжувач в Парламенті - медичний Комітет Ради) за допомогою проголосованого сьогодні законопроекту 10372 «Про самоврядування в сфері охорони здоров’я в Україні» запроваджують для українських лікарів та інших медиків диктатуру рабства московського штибу. Вони навіть уже не приховують, що є «гідними послідовниками» рассійскіх політиків, прописавши у вказаному законопроекті навіть назву організації для українських лікарів – Палата. За повною аналогією з «Націанальнай мєдіцінскай палатай» з московії, утворення якої для тотального контролю за своїми лікарями благословив сам пуйло. Так, так – єдиної країни в світі, де існує назва для самоврядної організації саме – Палата. Швидше за все, взята з найвідомішої повісті знаного «рассійкава пісатєля», в якій якраз для душевнохворих існує «Палата №6». «Русскій мір» в українському??? парламенті на марші. Невже на 10 році війни з московитами і на третьому році повномасштабного їх вторгнення, спроби тотального винищення українців як нації, нищення українських лікарень та поліклінік бомбами і ракетами, утримання в полоні чисельної кількості цивільних та військових українських медиків, які в усьому світі захищені женевськими конвенціями як некомбатанти, зелена влада намагається побудувати концтабір для українських медиків тут, у середині України, взявши за основу методи східної диктатури. «Русскій мір» саме вони, будучи безмежною і монопольною владою, втілюють для українців з послідовною і впертою завзятістю. І що б вони не брехали у своїх виступах публічно, саме вони сьогодні його впроваджують на ділі, своїми ініціативами та голосуваннями. У час, коли вся Україна, українські міста і села, українці викреслюють усі залишки совіцького і російського минулого, Рада всі ворожі наративи пробує втілювати своїми голосуваннями. Оксюморон якийсь. Годі сильно дивуватися, якщо слідкувати за ініціативами слуг ЗЕ, особливо протягом останніх декількох років. Багато поданих ними законопроектів повність змавповані з московських. Чого варта тільки остання їх ініціатива про введення «податку на бездітність».

Те, що не дає спокою зеленим зайдам побудова в східній тиранії повністю підконтрольної владі (читай фсб) структури для лікарів і решти медиків, як ми розуміємо, на жаль, дивуватись уже навіть неварто. Те, що вони обрали собі в партнери для голосування залишки ОПЗЖ, теж зрозуміло, звідки у таких ініціатив «ростуть ноги». Але те, що ініціативу запровадження «рускава міра» для українських медиків підтримали своїми голосами ті, хто на публіку клянеться у вірності українству, українським традиціям, ходить регулярно у вишиванках, розказує про європейський вибір та європейські цінності (Голос, Довіра, За майбутнє, група Разумкова) в української медичної спільноти викликали глибоке розчарування, роздратування і сум.

Заради справедливості необхідно сказати, що єдиними противниками «рускава міра в медицині» не на словах, а на ділі, не давши своїх голосів, виступили Європейська Солідарність та Батьківщина. Дякуємо вам за справжню проукраїнську позицію і маємо надію, що вона буде й далі послідовною.

Ми через лікарські громадські організації робили чисельні спроби не допустити прийняття цього «фейку» самоврядування. На етапі підготовки законопроекту, етапах його громадського обговорення, після реєстрації в Раді. І навіть десь днів за 10 перед сьогоднішнім голосуванням написали кожному!!! керівнику депутатських фракцій та груп і усім їх заступникам, і голові Парламенту та його заступникам, та навіть самому Президенту було надано детальний опис і аргументацію, чому не можна підтримувати та приймати цю антилікарську та антиєвропейську ініціативу.

Звісно, надії, що ЗЕ-влада до когось прислухається, було мало, але ж у них на словах навіть у Раді є опозиція та опоненти. Але виявилось, що вони уже давно також «фейкові», як і це «фейкове» самоврядування, яке вони сьогодні підтримали своїми голосами. Парламентаризм в Україні, на жаль мертвий, і «рускій мір» «рулить» уже й там. Сумно і гірко. Та ми мусимо усвідомлювати, що сьогодні за влада в Україні і чиї наративи та інтереси вона просуває. Сумно та гірко подвійно.

З повним переліком 232 зрадників українських лікарів і медиків та будівельників «рускава міра в медицині» ви можете ознайомитись за посиланням нижче:

https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=27424

(посилання потрібно скопіювати та вставити в окреме вікно, тоді воно активне)!!!

Залишається звернутися до свої колег, тих, кому будують новітній ЗЕлений концтабір. Без вашої активної громадянської позиції, без ваших рішучих протестів, без вашого публічного «фе» цій протермінованій владі ви найближчим часом, після прийняття цього антилікарського і антилюдського, антипацієнтського та антиєвропейського закону «Про самоврядування в сфері охорони здоров’я в Україні» маєте всі шанси перетворитись в тотальних рабів сьогоднішньої влади, і навіть на Заході, куди більшість з вас думають, що прилаштуються – вас не приймуть, бо тоталітарна Палата вам банально не дасть для цього жодного необхідного там документу. Палата #6 для вас ЗЕвладою уже приготовлена.

Не мовчіть!!!

(На всяк випадок можете зробити скрін мого допису, бо не виключаю, що влада спробує його заблокувати)

Олег Мусій, facebook.com

Фото sq.com.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.