Президент ПАРЄ проведе зустріч з родичами українських політв'язнів
- Подробиці
- Опубліковано 26.03.2013 11:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8378
Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Жан Клод Міньйон під час свого візиту в Україні з 26 по 28 березня планує провести зустрічі з родичами українських політичних в'язнів. Зокрема, 27 березня Жан Клод Міньйон планує зустрітися з дочкою екс-прем'єр-міністра України Євгенією Тимошенко та дружиною колишнього міністра внутрішніх справ Іриною Луценко. Крім того, у рамках візиту передбачається зустріч президента ПАРЄ з захисниками Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.
Як відомо, 26 січня 2012 року Парламентська асамблея ради Європи ухвалила Резолюцію "Функціонування демократичних інституцій в Україні", в якій вперше з початку політичних репресій в Україні йшлося про можливість запровадження санкцій проти влади України через недотримання основних демократичних засад та верховенства права.
"Асамблея вважає, що виконання її рекомендацій, особливо пов'язаних з кримінальним переслідуванням колишніх членів уряду, стане сигналом про відданість влади нормам та цінностям Ради Європи. І навпаки, якщо їх не буде виконано протягом розумного часу, це викличе серйозні питання щодо відданості влади принципам демократії та верховенства права, що має потягнути за собою належну реакцію з боку Асамблеї. Тому Асамблея закликає Моніторинговий комітет уважно слідкувати за ситуацією та запропонувати будь-які наступні дії з боку Асамблеї відповідно до ситуації, включаючи розгляд можливості застосування санкцій, якщо вимоги Асамблеї не буде виконано", - йдеться в резолюції, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

The Washington Times написала про...
29 июл. 2013 г.

Маккейн : Если украинцам нужна...
23 дек. 2013 г.

Голова Європарламенту висловив радість з...
7 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

У США обговорюють військові варіанти...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
СБУ затримала залізничника-агента фсб, який...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі