Росія діє як глобальний провокатор

provokator

 
Підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті означатиме волю українців щодо виходу зі сфери впливу Кремля і розрив із тоталітарною традицією СРСР. Про це заявив Координатор Робочої групи Національного круглого столу Сергій Бондарчук у статті «Перетягування канату між Сходом і Заходом», котру опубліковано у газеті «The Washington Times» 13 вересня 2013 року. На його думку, українська євроінтеграція є прямою загрозою для планів Кремля, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Росія продовжує діяти агресивно. Російська опозиція переслідується, території Південної Осетії і Абхазії знаходяться під окупацією російських військ; Росія продовжує діяти як глобальний провокатор, постачаючи складні системи зброї в Сирію та Іран; Путін продовжує утверджуватися в регіоні, намагаючись відновити контроль над територією колишнього СРСР», - стверджує Бондарчук у статті. Тому, вважає він, Захід потребує сильної, демократичної, європейської України. Проте західні політики не завжди розуміють важливість України.

Сергій Бондарчук підтвердив, що саме для цього він був одним із ініціаторів проведення Національного круглого столу за участі представників громадськості, влади та опозиції.

«Геополітична реальність така: лідерами на пострадянському просторі можуть бути тільки дві країни - Україна та Росія. Економічні, інформаційні та сімейні контакти між Росією та Україною можуть стати головними каналами демократизації Росії. Успішна Україна стане магнітом для всіх пострадянських країн, що хочуть змін», - заявив Сергій Бондарчук.

«Україна повністю виконала вимоги Будапештського меморандуму, позбувшись ядерної зброї, але зараз залишилась одна проти російського економічного та політичного тиску. Я не звинувачую у цьому Захід. До цього часу він не мав в Україні сумлінного і передбачливого партнера», - зазначає Бондарчук.

Він також висловив впевненість, що команда сфокусованих прагматичних європейських політиків прийде до влади у Києві. «Тоді Захід зрозуміє, що дійсно вільна і незалежна Україна стане основою стабільності на пост-радянському просторі», - вважає політик.

Бондарчук закликав США до підписання з Україною нового стратегічного акту про партнерство у галузі оборони та безпеки, економіки та енергетики. На противагу європейським елітам, вважає політик, американські еліти є незалежними від російського впливу, і тому набагато більш здатні до незалежного погляду на стосунки України та Росії.

Повний текст статті доступний за лінком (англійською): http://www.washingtontimes.com/news/2013/sep/13/bondarchuk-a-tug-of-war-between-east-and-west/.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.