З вибірковим правосуддям шлях до ЄС Україні закритий

oun b

 
Україна знаходиться на вирішальній стадії шляху до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Але однією з досі не виконаних вимог Європейського союзу залишається реформа судової гілки влади. Це є одна з найважливіших вимог, необхідних для побудови правової держави. З половинчастим правосуддям, правосуддям, яке виконує політичні замовлення, нашій країні нема місця в європейському співтоваристві.


Президент України, який на словах підтримує лінію інтеграції в ЄС, має довести, що це не лише порожні балачки. Його обов’язок як і обов’язок інших гілок влади – провести негайну судову реформу.

Всі владні інституції повинні діяти в межах правового поля, суд не повинен бути інструментом політичного тиску, зведення рахунків і методом обслуговування приватних інтересів.

Для Європи неприпустимим є використання однієї гілки влади задля тиску на іншу. В Україні ж практика політичних репресій за допомогою суду, позбавлення мандатів народних депутатів, перерозподіл сфер впливу у бізнесі за останні роки глибоко вкоренилася.

Якщо прагнемо до Європи, якщо хочемо побудувати правове суспільство на зразок європейського, від цієї практики маємо відмовитися, викоренити її як і викоренити спокусу ряду політиків використовувати суди, правоохоронні органи, інший адміністративний ресурс в особистих цілях.

Європейська практика – це коли закон є одним для усіх без винятку чиновників. Обов’язок кожного державного службовця, не залежно від партійної приналежності чи ідеологічного переконання, служити інтересам держави та українського народу. Ніхто з чиновників не може бути понад Законом, ніхто з них не має використовувати прокуратуру, міліцію чи суд поза тими рамками, які дозволяє українське законодавство.

Тому Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає депутатів Верховної Ради, як від влади, так і від опозиції, у найкоротші терміни подати всі необхідні законопроекти, необхідні для глибинної судової реформи. ОУН(б) вимагає у Президента Віктора Януковича та від Уряду докласти зусиль для проведення цих законопроектів в парламенті й підтримати в кінцевому рахунку ті зміни в судовій гілці влади, як того вимагає від України Євросоюз.

Провід ОУН(б)Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Обидва випадки зафіксовано на Луганському напрямку. Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було

подробнее

Опрос

Нужно ли объявить импичмент Зеленскому за посягательства на Конституцию?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.