Націоналісти вимагають відновити курс на вступ до НАТО
- Подробиці
- Опубліковано 29.04.2014 19:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7215
Українці Сходу потребують захисту, в першу чергу цей захист має надати український уряд, силові структури, які мають перейти до активної фази антитерористичної операції і затримання не лише терористів, але й тих, хто закликає і провокує масові безлади, а також бізнесменів та політиків, що покривають або ж і фінансують путінську агентуру.
Так само Захід – ЄС, США, Канада та інші провідні демократії світу мають вдатися до адекватних дій – прямі санкції проти «Газпрому», всього його керівництва та особисто президента РФ Володимира Путіна.
Організація Українських Націоналістів (бандерівців) також закликає Верховну Раду негайно внести зміни в Закон «Про засади зовнішньої та внутрішньої політики», зокрема, відмінити пункт про позаблоковий статус України і повернутися до курсу на вступ до НАТО. Коли це буде здійснено, вважаємо за необхідне звернутися до Північно-Атлантичного Альянсу з вимогою приєднати Україну до Плану дій щодо членства в НАТО. Це дозволить Україні спиратися не лише на власні сили в разі розв’язання бойових дій з Росією.
А доки ми можемо розраховувати насамперед на власні сили, ОУН закликає уряд максимально задіяти Збройні сили та спец загони МВС, СБУ, Національну гвардію для відновлення конституційного ладу в окремих регіонах України, захисту життя, спокою та майна українців Луганщини, Донеччини та Харківщини.
Путін не зупиниться в Криму, його мета – підкорити всю Україну і змінити баланс сил в Європі та світі. Щоб цього не сталося, Україна і держави Заходу мають вдатися до спільних дій для ліквідації російського тероризму.
Стефан РОМАНІВ, Голова ОУН (б)
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?12.11.2025 09:39
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА12.11.2025 09:33
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі10.11.2025 13:54
Збито та подавлено 52 цілі противника10.11.2025 13:34
1090 кацапів подохло минулої доби на українській земліПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі