Сегодня ПАСЕ рассмотрит украинский вопрос

rusiya pase

 
Сессия Парламентской ассамблеи Совета Европы 9 апреля будет рассматривать украинский вопрос. Об этом вчера сообщил на заседании пресс-клуба и.о. директора Департамента международных организаций МИД Украины Андрей Бешта, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на УНИАН.


«Украинский вопрос будет рассматриваться 9 апреля, мы ожидаем поддержку этого органа», - сказал Бешта.

Кроме того, по его словам, 10 апреля в рамках ПАСЕ будет рассматриваться вопрос о лишении полномочий российской делегации. Сейчас ПАСЕ одобрила проект о лишении голоса РФ до конца 2014 года.

«Мы надеемся на положительное рассмотрение этого вопроса, и это станет очередной оценкой поведения РФ на мировой арене», - сказал Бешта.

Как известно, 7 апреля началась весенняя сессия ПАСЕ. На сессии, которая продлится до 11 апреля, ее члены планируют обсудить запрос о пересмотре нынешних полномочий делегации Российской федерации в ПАСЕ. Также на этой сессии может произойти «срочное обсуждение угроз, существующих для функционирования демократических институтов в Украине».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.