Лідери ЄС відмовилися зустрічатися з Путіним на міланському саміті
- Подробиці
- Опубліковано 10.10.2014 19:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6762
Лідери Європейського Союзу, які візьмуть участь у саміті Азія-Європа на наступному тижні в Мілані, не планують зустрічатися з російським президентом. Про це заявила представник Європейської комісії Піа Аренкільде Хансен, повідомляє nr2.com.ua, передають «Конфлікти і закони».
«Присутність президента Путіна в Мілані була заявлена, але у нас немає ніяких двосторонніх зустрічей з ним», - повідомила Хансен. За її словами, європейські лідери за бажанням можуть спілкуватися з Володимиром Путіним без протоколу, в неформальній обстановці, але не офіційно. «Ми не можемо виключити такої можливості в плані неформальної зустрічі, але, наскільки мені відомо, така зустріч не планується. У мене немає інформації щодо двосторонніх зустрічей», - уточнила представниця Єврокомісії.
Хансен також зазначила, що ситуація в Україні буде ключовим питанням міланського саміту, в якому візьмуть участь 50 лідерів країн Європи та Азії.
Також з цієї категорії...

У п'ятницю, 1 червня, у...
3 июн. 2018 г.

Польські прикордонники затримали іммігрантів з...
28 авг. 2018 г.

У Польщі посилюється конкуренція за...
6 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

У Києві затримали поляка, який...
13 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 окт. 2025 г.

1200 кацапів подохло минулої доби...
14 окт. 2025 г.
Останні новини
14.10.2025 11:06
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА14.10.2025 10:23
1200 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 14 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі