Президент України обговорив з Прем’єр-міністром Італії порядок денний Міланського саміту
- Подробиці
- Опубліковано 13.10.2014 20:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5326
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці. Прем’єр-міністр Італії підтвердив запрошення Президенту України взяти участь у саміті форуму «Азія-Європа» («АСЕМ»), який відбуватиметься 16-17 жовтня у Мілані.
Про це повідомляється на сайті Президента України, передають «Конфлікти і закони».
Петро Порошенко подякував Маттео Ренці за запрошення та наголосив, що Мілан має стати містом, у якому можуть бути досягнуті важливі домовленості щодо реалізації Мирного плану.
Президент України підкреслив, що на сьогодні ключовим пріоритетом для досягнення миру на Донбасі є контроль за українсько-російською ділянкою кордону та його закриття для постачання найманців, зброї та важкої техніки.
Окрім цього, Президент України зазначив, що будь-які місцеві вибори мають відбуватися у відповідності до чинного українського законодавства, враховуючи нещодавно прийнятий Верховною Радою України закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».
На думку Президента, проведення місцевих виборів можливе за умови двостороннього припинення вогню та надання повноцінного доступу міжнародним спостерігачам ОБСЄ для моніторингу ситуації.
Прем’єр-міністр Ренці поінформував про програму та заплановані заходи, проведення яких передбачається у рамках форуму АСЕМ.
Співрозмовники домовилися дати відповідні доручення щодо максимально ефективної підготовки українсько-італійських зустрічей для подальшої розбудови двосторонніх відносин.
Також з цієї категорії...

Вибори без Тимошенко можуть бути...
21 окт. 2012 г.

Кличко: «УДАР» не допустить, щоб...
2 июл. 2013 г.

Кличко вимагає від Європи санкцій...
5 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

Трамп готовий до другого етапу...
7 сент. 2025 г.

Станом на 12:20 у Києві...
7 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
08.09.2025 10:08
Збито та подавлено 112 ворожих БпЛА08.09.2025 10:03
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі