​Українці у 2021 році не планують вертатися з Польщі на батьківщину: так каже дослідження

Майже три четвертих українських працівників у Польщі не хочуть повертатися на батьківщину наступного року. Це випливає зі свіжого рапорту рекрутингової компанії OTTO Work Force.


Під час останнього дослідження, проведеного в листопаді 2020 року, аж 70% українців відповіли, що в 2021 році хочуть залишитися в Польщі й працювати тут. 13% з них додали, що планують найближчим часом також забрати до Польщі й свої родини, повідомляє Yavp.pl.

Тільки 7% опитаних працівників з України вказали, що в 2021 році подумають над тим, щоб переїхати на роботу до іншої європейської країни. І лише 2% відповіли, що наступного року хотіли б повернутися на постійно в Україну.

Дослідження охопило понад 500 тимчасових працівників з України в Польщі. 58% з них - це чоловіки, 42% - жінки. Основну вікову групу становлять особи до 35 років (55%).

Нагадаємо, опитування також показало, що аж 78% українців задоволені роботою в Польщі в 2020 році.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.