Путін пропонував Порошенко «мирний» план окупації України
- Подробиці
- Опубліковано 22.01.2015 22:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8371
«Нещодавно президент Путін запропонував президенту Порошенко обговорити російський мирний план для того, щоб звільнити Росію від зобов'язань по Мінських угодах», - сказала Пауер.
За її словами, російський план передбачав легітимізацію територіальних захоплень сепаратистів з вересня, а також перебування російського персоналу і військової техніки на території України.
«Ми бачили такі мирні плани й раніше. Це було в Абхазії, Південній Осетії і в Придністров'ї», - розповіла Пауер.
У зв'язку з цим посол США додала, що коли президент Порошенко не прийняв пропозицію Путіна, Росія пішла на звинувачення України в тому, що це є доказом незацікавленості України в досягненні миру.
«Давайте цей «мирний» план Путіна називати своїми іменами - це російський план окупації України», - переконана Пауер.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.07.2026 08:49
Збито та подавлено 81 ціль противника20.07.2026 08:03
1600 кацапів подохло минулої доби на українські землі19.07.2026 23:22
Енергетичний колапс та «Кримський рубильник off»Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 20 липня


Коментарі