Генсек НАТО звинуватив Росію в перекиданні тисяч одиниць зброї в Донбас
- Подробиці
- Опубліковано 27.02.2015 18:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3036
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг зажадав від Росії припинити постачати військову техніку бойовикам південного сходу України, передає The Local.
«Росія за останні місяці перекинула більше тисячі одиниць обладнання, танків, артилерії і систем ППО. Вони повинні забрати цю техніку і припинити підтримувати сепаратистів», - заявив глава НАТО в четвер на брифінгу в Римі після зустрічі з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці.
Раніше повідомлялося, що генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг вітав зниження бойової активності в Україні.
Нагадаємо, Росію не раз звинувачували в постачанні зброї бойовикам Донбасу, однак російське Міноборони завжди спростовувало цю інформацію.
Також з цієї категорії...

Опозиціонери розповіли уповноваженому Ради Європи...
22 янв. 2013 г.

У Польщі затримали 22-х українців...
13 сент. 2019 г.

Більшість українців залишаться в Польщі...
20 дек. 2020 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
15 мая 2025 г.

1220 москалів подохло минулої доби...
15 мая 2025 г.

Як українців позбавили права обирати,...
15 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 травня обговорили наступні теми:
Коментарі