У парламенті Великобританії відкрили виставку «Донбас: війна і мир»
- Подробиці
- Опубліковано 06.03.2015 11:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2185
У парламенті Великої Британії відкрилася фотовиставка «Донбас: війна і мир», на якій зібрано роботи найкращих українських фотографів, зроблених на Донбасі. Виставка ініційована за сприяння народного депутата, Уповноваженого Президента з мирного врегулювання на Донбасі Ірини Геращенко та НСЖУ, повідомили у прес-службі партії «УДАР».
Виставку відкрив міністр у справах Європи Великої Британії Девід Лідінгтон, який у своїй промові визнав, що світ не завжди оперативно реагує на ситуацію на Донбасі, але сьогодні солідаризується з Україною. Британський уряд та парламент займають в цьому питанні спільну позицію.
На відкритті фотовиставки та інших заходах задля привернення уваги британського політикуму до ситуації в Україні та інформування їх про війну, були присутні група народних депутатів України та представники українського уряду.
Ірина Геращенко підкреслила, що це не є громадянська війна і звернулася до британських колег із закликом посилити санкції проти РФ, яка спонсорує цю війну. Також вона поінформувала про порушення мінських угод з боку РФ і бойовиків, про страждання цивільного населення, зокрема, жінок і дітей.
Серед інших питань, що піднімалися під час заходів, були питання проведення реформ в Україні, робота нового українського парламенту, боротьба з корупцією. Також ішлося про збільшення технічної та фінансової допомоги Україні, у тому числі для активізації реформ та допомоги переселенцям.
Голова міжпарламентськоі групи друзів «Україна-Британія» Джон Віттінгдейл пообіцяв, що британські політики продовжуватимуть тиск на РФ доти, доки не буде прогресу у виконанні мінських угод.
Також під час візиту делегації до Великої Британії відбулися зустрічі народних депутатів з представниками української громади Лондона. В Українському Інституті в Лондоні було організовано благодійний аукціон, на якому серед лотів були і фотографії з презентованої експозиції. За результатами аукціону вдалося зібрати більше 1600 фунтів на потреби Ірпінського реабілітаційного центру для військовослужбовців. Серед проданих фотографій і роботи фотографа Олександра Клименка, який також був присутній на заходах.
Також з цієї категорії...

Ігри з історією несуть небезпеку...
28 июл. 2016 г.

У Сербії спіймали ватажка, який...
24 авг. 2018 г.

Юлія Тимошенко у Загребі: Мир...
21 нояб. 2019 г.
Набираючі популярність...

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.

Поліція документує наслідки терору рф...
28 авг. 2025 г.

Поліція Києва повернула близько мільйона...
2 сент. 2025 г.
Останні новини
02.09.2025 21:58
Реанимация януковича02.09.2025 12:15
Збито та подавлено 120 Ворожих БпЛА02.09.2025 12:08
800 кацапів подохло на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 2 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі