​Майже половина поляків підтримує вступ України до НАТО, серед них більшість - чоловіки

44,6% поляків підтримує прийняття України до НАТО попри спротив росії, а 18,7% виступає проти цього. Такі дані випливають з опитування, проведеного SW Research для порталу rp.pl.


«Чи на вашу думку Україна повинна в майбутньому стати членом НАТО, навіть коли б це загострило відносини між альянсом та росією?». Саме таке питання поставили респондентам у ході цього дослідження, повідомляє Польське радіо.

«Так» на це питання відповіли 44,6% опитаних, а відповідь «ні» дали 18,7% адресатів анкети, - повідомляє rp.pl. Своєю чергою, 36,7% респондентів не мали на цю тему власної думки.

Більше того, з опитування випливає, що майбутнє прийняття України до Північноатлантичного альянсу навіть за рахунок добрих відносин із рф має більше прихильників серед чоловіків, 49%, аніж серед жінок, 41%. Слушним таке рішення вважає понад половина, 52% респондентів, яким виповнилося 50 років, а також 54% тих, чий місячний прибуток на члена родини становить від 1001 до 2000 злотих.

«Дослідження проводилося агентством SW Research серед користувачів онлайн-панелі SW Panel 14-15 грудня 2021 року. Аналіз охопив 800 користувачів інтернету віком від 18 років. Вибірка була випадково-квотною. Структура вибірки була відкоректована із застосуванням аналітичної ваги так, аби вона відповідала структурі поляків старше 18 років з огляду на ключові риси, пов’язані із предметом дослідження. У формуванні ваги враховано суспільно-демографічні змінні», - повідомляє rp.pl.

Фото president.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.